reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ja w pierwszej ciąży całkowicie zrezygnowałam z kawy, bo nie chciałam faszerować dzidziusia kofeiną. Zresztą jak czułam zapach zaparzanej kawy to od razu biegłam do ubikacji :-p:-D A teraz mam ogromna ochotę na czarna mocną kawkę, ale jestem twarda i już od kilku dni nie piję. Mam nadzieję, że w tym wytrwam ;-)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży całkowicie zrezygnowałam z kawy, bo nie chciałam faszerować dzidziusia kofeiną. Zresztą jak czułam zapach zaparzanej kawy to od razu biegłam do ubikacji :-p:-D A teraz mam ogromna ochotę na czarna mocną kawkę, ale jestem twarda i już od kilku dni nie piję. Mam nadzieję, że w tym wytrwam ;-)
Chyba tez przestane pic chociaz pije tylko jedna dzienie i to bardzo slaba.#

:-DGosiu dziekuje za rade mysle ze sie udalo.
 
Hej babeczki. :((

U mnie dziś dół niesamowity. Nerwowa jestem strasznie. Czepiam się o byle co. Niestety niemam ani mdłości ani bolących piersi. Jedyne co to lekki ból brzucha i szybka męczliwość. Pewnie stąd ta deprecha. Boję się, że już pozamiatane jest i z dzidzi nici.:no2:

Przy młodym nabrałam takiego wstrętu do kawy, że jak czyłam zapach to zaraz mnie brało na ... I po ciązy mi zostało. Nawet cuksów kawowych nie jem...ale za to całą ciążę chlałam coca colę.;-)

Dormark- gratuluję!

MeKlaudia- idź jutro na betę - to jedyne rozwiązanie.

Gosia- będzie dobrze!!!

Pozdrowienia dla reszty lutówek!
 
Daga- a skąd takie mysli ze dzidzi juz nie.....nie od razu są objawy ciąze..tzn jedne kobiety czują od razu inne poźniej wiec uwazam ze nie masz pukic o sie denerwowac. a poza tym dopuki nie ma @ to znaczy jedno! :)

jesli chodzi o picie kawy to mi ginka mowila ze wszystko jest dla ludzi nawet w ciązy ale w odpowiedniej ilosci:)
ja osobiscie w pierwszej ciązy mialam odrzut na kawe:) ale za to cole pilam na potege za kazdym razem majac wyrzuty:-p:-p:-p
 
reklama
Do góry