reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Tak jak pisałam @ jeszcze nie przyszła... Jak nie przyjdzie jutro rano to bede robic test... A dzis chodze jak nabuzowana wszystko mnie wkurza...:wściekła/y:
 
Robiłam test bo ie moge wytrzymac i co jedna kreska :(

Zrob test jutro z samego rana, a jeżeli wyjdzie jedna kreska to w poniedzialek idz na bete :tak: Mysle, że to bedzie najlepsze rozwiazanie. Ale test z jedna kreska wcale nie oznacza braku ciazy ;-)Moja kolezanka poszla do lekarza na normalna kontrole bo starali sie o dzidziusia i przez wiele miesiecy nic. A jak poszla na ta kontrole to lekarz jej mowi, ze jest juz w 8 tygodniu :-D A ile testow narobila i nic na nich nie wychodzilo. Wiec badz dobrej mysli :-)


U mnie narazie mdlosci ustapily, uff! Ale w pierwszej ciazy mialam problem nie taki jak wiekszosc ciezarnych, ktore maja poranne mdlosci. Ja wymiotowalam codziennie miedzy 22 a 23 wieczorem :/ Zgadalo sie co do minuty :baffled: i nie bylo na to zadnego sposobu :-( modle sie zeby tym razem sie to nei powtorzylo.
 
Dziewczyny powiedzie bo mimo ze to moje drugie dziecko to nie jestem pewna czy powinno sie pic kawe bo ja to kawosz i jesli tak to ile jest dozwolonych.

 
reklama
dormark- ciekawe czy cos juz gin zauwazy na usg bo jak ja bylam w zeszly wtorek to nic nie bylo widac i teraz mam znow we wtorek isc to sie okaze - tak sie boje...
co do nerwow to szarpie mnie czasem ale ja generalnie nerwowa jestem...
co do kawy to ja sobie dwie z rozpuszczalnej po lyzeczce serwuje dziennie - normalnie pilam trzy do czterech kaw dziennie. Mysle ze dwie dziennie slabe nie zaszkodza...to tez zalezy jakie masz cisnienie no i zawsze mozesz kupic bezkofeinowa...

A i widze, ze wstawiasz suwaczki do tresci wiadomosci - sprobuj wrzucic w ustawieniach>twoja sygnatura i tam wklej kod bb
 
Do góry