reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek beflerski - nie tylko dla belfrów;)

kobitki mam nadzieję że moge dołączyc chociaż jestem sierpnóweczką ale też blfrem
uczę chemii i przyrody, od września wracam do pracy, niestety nie tam gdzie pracowałąm wcześniej bo brak godzin, załapałam się na zastępstwo 20godz + wychowawstwo, wcale się nie cieszę ale kasa potrzebna więc muszę wziąść to co jest

jeśli chodzi o urlopy to ja na macierzyńskim byłam od 31 lipca (urodziłan 23 sierpnia dziś roczek mija ;D ) i jak skończył mi sie macierzyński to napisałam podanie o zaległy wypoczynkowy, a że wcześniej byłam na L4 to zaległy wypoczynkowy to było chyba 42 dni (wakacje) a 56 dni jak na L4 było się też w ferie zimowe (dokłądnie nie wiem czy tyle dni ale coś koło tego) na bank w sekretariacie muszą wam powiedzieć i policzyć te wolne dni
 
reklama
qurcze dziewczyny jestem wkurzona. Miałam od września rozpocząć staż na mianowanego rozmawiałąm z dyrektorem a tu n ic z tego. MOżna po 2 latach przepracowanych w szkole od momentu nadania poprzedniego stopnia. macierzyński sie nie wlicza :( A miało byc tak pięknie:( :-[ :( :( :( :( :( :(
 
agawa to rozwiałas moje wątpliwości, ja po kontraktowym pracowałam pół roku potem L$ następne pół, no i rok wychowawczy, rozumiem że teraz dwa lata muszę przepracować zanim zacznę mianowanie ???
 
no niestety. Wyrażnie jest napisane w rozporządzeniu z 1 grudnia 2004 ma przepracowac 2 lata a na jakimś forum edukacyjnym znalazłam to. Rozmawiałąm w sumie z dyrektorem nie wspominał nic ale juz wiem że mało prawdopodobne by udało sie rozpocząć sw tym roku :(

p.s. Witaj u nas gaga
 
sztuka, widza o kulturze, plastyka itp musi być w szkole - i tego raczej nie zlikwiduje nasz Mistrz :)
ale kasy idzie dużo - coś o tym wiem - obiecałam sobie koniec ze studiami, ale wyjdzie na to że od stycznia chyba rozpocze bib;iotekoznawstwo - ale u mnie na CDIDN koszt 2700 za całe trzy semestry...

jeżeli chodzi o ferie - to mi wytłumaczono że nie nalezą się pieniądze - nalezy się 6 tygodni urlopu - łącznie - resztato dni wolne od pracy - nie urlop - a dowiadywałam się u wielu kadrowych szkolnych.
 
agawa1 pisze:
qurcze dziewczyny jestem wkurzona. Miałam od września rozpocząć staż na mianowanego rozmawiałąm z dyrektorem a tu n ic z tego. MOżna po 2 latach przepracowanych w szkole od momentu nadania poprzedniego stopnia. macierzyński sie nie wlicza :( A miało byc tak pięknie:( :-[ :( :( :( :( :( :(

agawa, miałaś na myśli macierzyński, czy L4?

azik pisze:
jeżeli chodzi o ferie - to mi wytłumaczono że nie nalezą się pieniądze - nalezy się 6 tygodni urlopu - łącznie - resztato dni wolne od pracy - nie urlop - a dowiadywałam się u wielu kadrowych szkolnych.

no to kaso ŻEGNAJ!!!

 
ja dziś byłąm na rozmowie no i mam te 20godz i wychowawstwo, nie wiem czy jeszcze nie będe robić matematyki podyplomowo
 
za tydzien bede juz po konferencj :(
zmartwilyscie mnie tym ze nie moge podjac teraz stazu na mianowanie bo mialam macierzynski, no chyba ze moj dyrektor nie zna tych przepisow. oby!!!
 
reklama
Do góry