reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

reklama
violu witaj!:tak:
wzywam wszystkie mamy z Wałbrzycha i okolic - odezwijcie się!!!
a przy okazji przedstawię się, bo jeszcze mnie tu nie było - jestem mamą (prawie) 2,5 miesięcznego bąbla o imieniu Michał, mieszkam w W-chu chociaż pochodzę z Dzierżoniowa (jakoś mnie tu przywiało dziwnym trafem;-))
 
no czesc dziewczynki!!!

w nocy chyba najlepiej:-D:-D dzieci w wyrkach maz w pracy(jak pracuje na nocki) to dostep do kompa wiekszy:-D:tak::-)

no mam nadzieje ze sie ruszy wateczek

viola, kachasek ponownie witam tylko gdzie stanki uciekla

buzka
 
w dzień jakoś nie bardzo mam kiedy pisać, albo nie bardzo mi się chce. w nocy Michaś śpi, mąż też, albo jest w pracy, więc korzystam z chwili
teraz czekałam aż minie burza, jakoś nie lubię zasypiać przy burzy:no: wolę przesiedzieć przy tv i słuchac grzmotów w tle czegoś innego, a co chwilę rozjaśniany ciemny pokój jak dla mnie do przyjemności nie należy:no:
 
o umieraniu może nie myślałam, ale stracha miałam niezłego:zawstydzona/y: na dodatek mąż sobie słodko w tym czasie spał - obudził się, jak burza się skończyła
mam do was pytanko: czy wiecie może, czy w W-chu lub okolicach (może świebodzice) są na basenie zajęcia dla niemowląt?
 
reklama
tego to ja nie wiem czy w swibodzicahc jest wiem ze musi byc trszke wyzsza temperatura dla takiego dzieciatko ale warto zadzwonic i sie spytac a co chcecie z mlaym isc na basenik
super od malego uczyc plywac niezly pomysl
 
Do góry