reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Po ktg wszystko dobrze, niby do przodu ale jeszcze nie to. Po 6 skurcze zrobiły się mniej bolesne i nieregularne,aż byłam zła. Teraz znów wróciły boleśniejsze,ale tak co 10minut. Rozwarcie 3 cm, tej grzybicy co tamten lekarz oszołom niby stwierdził, nie ma. A ten ciągły śluz to był powoli odchodzący czop, który pięknie zszedł i od południa już suchutko, także dobrze ze nie faszerowalam się lekami
 
reklama
Adriana123 ja cały czas miałam nieregularne nawet po kroplowce [emoji33] i ciagle kazali czekać a ja myślałam ze padnę ...dobrze ze już wszystko po woli wraca do normy w mojej głowie
Bo byłam jakaś taka przybita po porodzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Gratuluję rozpakowanym i życzę zdrówka.
Ja od 1 w nocy mam regularne skurcze co 8 minut, częstotliwość ta sama ciągle, tyle ze coraz bardziej bolesne. A do tego mnóstwo przezroczystego rzadkiego śluzu z domieszką nitek krwi. Sorki za dosadny opis. Czuję ze dziś mój dzień. Nie biegnę do szpitala, bo u mnie od razu zatrzymują nawet gdy nic się nie dzieje, na obserwację. Na szczęście mam dziś o 13 ktg w przychodni i wizytę lekarską więc przed ewentualnym szpitalem doradzą mi czy to poród czy moja schiza. Z jednej strony cieszę się, z drugiej boję, jeszcze bym przyciągła. Moja córka starsza ma 10,5 lat, zdążyłam się przyzwyczaić do pewnych rzeczy,a tu wszystko od początku. Boję się i cieszę,ale musi być dobrze, nie ma innego wyjścia:-) :):-) :):-) :)
Będzie dobrze:).moja córka skończy 11 w sierpniu i jest zachwycona bratem.bardzo mi pomaga :).za to jak ja pomyślę że znów przede mną przedszkole, 1 klasa,komunia itd.to mi slabo;)
 
O kurczę Kawoszka ta Twoja córusia chyba za dobrze ma się w brzuszku[emoji16]. Olisiaa super waga małej [emoji7] i oszczędzaj się [emoji8] ja czuje się w miarę ok tylko mam problem z chodzeniem przez szwy [emoji33] a no i karmienie tez do dupy trochę bo mało mleka leci i w dodatku kazdy naciska na mnie i ten stres powoduje jeszcze gorsze samopoczucie [emoji22] małego dokarmiam butelka bo co mam zrobić ...

Adriana123 i jak po ktg ?:)
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja swojego też dokarmiam ale to duży chłopiec hi hi :D
 
Dziewczyny czy wszystkie będziecie karmić piersią czy któraś z góry założyła że będzie od razu na mm?
Ja chcę karmić także będę walczyć ale zastanawiam się jakie mleko zakupić w razie czego bo coś w domu muszę mieć dlatego że ja od września powrócę do szkoły i mąż będzie z maluda zostawać i jak mu pokarmu przybranie to chciałabym aby coś w zapasie bylo

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy wszystkie będziecie karmić piersią czy któraś z góry założyła że będzie od razu na mm?
Ja chcę karmić także będę walczyć ale zastanawiam się jakie mleko zakupić w razie czego bo coś w domu muszę mieć dlatego że ja od września powrócę do szkoły i mąż będzie z maluda zostawać i jak mu pokarmu przybranie to chciałabym aby coś w zapasie bylo

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja karmie piersią ale muszę dokarmiać butelką.w szpitalu dawali małe buteleczki jednorazowe enfamil i nan pro plus.najlepiej jak zobaczysz co dają u ciebie w szpitalu i jak reaguje dziecko.jak będzie wszystko ok to możesz takie kupić w większym opakowaniu.te jednorazowe są tylko dla szpitali.już pytałam w aptece.:)
 
Ja właśnie myślałam o tych małych buteleczkach bo to będzie bardziej wygodne dla męża [emoji3] ale chyba nie pozostaje nic innego jak tradycyjne mleko w proszku

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja mam nawał mleka i nawet w miare syte! Mały potrafi przespać do 4-5 godz! Chociaż dziś w nocy dostał flachę bo co godzine chciał do cyca! Flacha nie pomogła,budził się i tak co godzine! Najlepiej mu było u nas w łóżku ale przecież nie dam rady jak się nauczy z nami spać! Przemęczymy parę nocek i będzie dobrze! B. pomaga,wstaje w nocy,także mogę trochę się przespać! Po porodzie mam się dobrze! Połóg mija spokojnie!
 
Do góry