reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Kawoszka a my z Kropka na jutro mam się w szpitalu stawić! O matko jak nie będą jutro wywoływać,ja nie zostaję! Niech mi dadza termin,na który mam się stawić i koniec! A tak wgl to mam zamiar jutro im tam wyć,że już dłużej nie mogę! Mój mnie straszy cięciem czego też nie chce! Ale oni najpierw próbują wywoływać na naturalny a jak nie ma postępu to dopiero cesarka....uffff....płakać mi się chce jak pomyślę o cesarce bo wcześniejsze były SN. Wiesz ile będziesz musiała czekać aż coś zdecydują??
Jutro po wizycie się dowiem. Ale dziewczyna która była na tym łóżku przede mną miała wywoływany poród. Poszła na porodówkę o 10-tej i do tej pory nie urodziła. Jak nie urodzi w ciągu pół godziny biorą ją na cesarkę. Ja czekam ale pewnie będzie wywołanie ale kiedy nie wiem chyba wtedy kiedy zwolni się jakieś łóżko na porodówce.
 
A ja mam bardzo bolesne skurcze już co mniej niz 10 minut,wiec spac nie moge. Zobaczymy czy przejdą czy porodowka...
 
reklama
Do góry