reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Dziękuję za przyjęcie
Jestem Paulina, mam 30 lat to moja druga ciąża. Córka ma 5 lat, teraz również czekam na córeczkę, imię jeszcze nie wybrane, trwa spór [emoji16]
Termin mam na 26 lipca ale ostatnio gin mówiła że szyjka skrócona i miękka i mam się oszczędzać żeby wytrwać do 37 tyg ciąży. Także jeszcze tydzień leżenia bo obecnie jestem w 36 tygodniu.
Poród najprawdopodobniej sn także się cieszę i mam nadzieję że żadnej niespodzianki nie będzie. Malutka ponoć mniejszą trochę niż pierworodna, całe szczęście. Olka miała 3870 i 57cm długa. Ale poród był sprawny.
Wyprawka jeszcze nie gotowa, torba do szpitala nie spakowana, mam plan zająć się tym po weekendzie [emoji16]

Z tego co doczytałam to wy już prawie rozpakowane albo co niektóre już jak "tykająca bomba" w oczekiwaniu na ten moment.
Czy któraś z was ma do terminu miesiąc lub więcej?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ok zapisuję Ciebie na pierwszą stronę. Tam są wszystkie terminy rozpisane i daty urodzin dzieciaczków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jestem ;-) ;) spoko jeszcze w dwupaku. Dzisiejszy dzień był taki męczący że chyba padnę.
Przed 7 wyjazd do szpitala. O 8 byliśmy na IP. A tam przyjmują kogoś znowu jedna siedzi już od 7:30 no i my ale...przychodzi para i następna para. Do gabinetu wołają a my dalej czekamy. Powiedziałam że my ze skierowania z przychodni. To szczęście że mój lekarz miał dzisiaj dyżur.
Przyjmują mnie, wypełnienie dokumentów itd. Na IP dwie pielęgniarki. Jedna młodziutka bardzo miła druga jakaś porąbana. Kazały mi się rozebrać do badania. Jakiś wymaz mi robiła i tak ruszyła szyjkę że krew poszła. Pytam czy to normalne a ona że tak. No dobra ale aż tak :shocked2:. Ja ani wkładki ani podpaski dobrze że czarne leginsy miałam. I powiem Wam że od tego badania brzuch dołem mnie pobolewa.
Na oddziale sauna. Cała patologia pełna porodówka to samo. Leżę na 3. Jedna dziewczyna jest 4 dni po terminie ja 5 dni po terminie. Jeszcze jedna z ciążą zagrożoną.
Ta co jest po terminie ma nie ma rozwarcia i jakieś tam skurcze na KTG ale ona ich nie czuje. To takie objawy jak ja. Szyjka twarda nie skraca się. Jest tu jyż tydzień:errr: i w poniedziałek ma mieć cesarkę. Ja dowiem się wszystkieho jutro. Dzisiaj miałam KTG i Usg. Usg robiła mi młoda lekarka i powiedziała że mam 11 cm wód. A niunia waży jakieś 3500g. No to ok bo myślałam że będzie miała prawie 4kg. Pielęgniarki są ok. Ale wiecie to jest patologia ciąży a na piętrze jest położnictwo. Dzisiaj było 9 porodów:szok:. Ja nie wiem skąd te dzieci się tu biorą:D.
Głowa mi pęka muszę się przespać. A i bóle jak na okres ale mocniejsze niż wczoraj.
 
Dziewczyny jestem ;-) ;) spoko jeszcze w dwupaku. Dzisiejszy dzień był taki męczący że chyba padnę.
Przed 7 wyjazd do szpitala. O 8 byliśmy na IP. A tam przyjmują kogoś znowu jedna siedzi już od 7:30 no i my ale...przychodzi para i następna para. Do gabinetu wołają a my dalej czekamy. Powiedziałam że my ze skierowania z przychodni. To szczęście że mój lekarz miał dzisiaj dyżur.
Przyjmują mnie, wypełnienie dokumentów itd. Na IP dwie pielęgniarki. Jedna młodziutka bardzo miła druga jakaś porąbana. Kazały mi się rozebrać do badania. Jakiś wymaz mi robiła i tak ruszyła szyjkę że krew poszła. Pytam czy to normalne a ona że tak. No dobra ale aż tak :shocked2:. Ja ani wkładki ani podpaski dobrze że czarne leginsy miałam. I powiem Wam że od tego badania brzuch dołem mnie pobolewa.
Na oddziale sauna. Cała patologia pełna porodówka to samo. Leżę na 3. Jedna dziewczyna jest 4 dni po terminie ja 5 dni po terminie. Jeszcze jedna z ciążą zagrożoną.
Ta co jest po terminie ma nie ma rozwarcia i jakieś tam skurcze na KTG ale ona ich nie czuje. To takie objawy jak ja. Szyjka twarda nie skraca się. Jest tu jyż tydzień:errr: i w poniedziałek ma mieć cesarkę. Ja dowiem się wszystkieho jutro. Dzisiaj miałam KTG i Usg. Usg robiła mi młoda lekarka i powiedziała że mam 11 cm wód. A niunia waży jakieś 3500g. No to ok bo myślałam że będzie miała prawie 4kg. Pielęgniarki są ok. Ale wiecie to jest patologia ciąży a na piętrze jest położnictwo. Dzisiaj było 9 porodów:szok:. Ja nie wiem skąd te dzieci się tu biorą:D.
Głowa mi pęka muszę się przespać. A i bóle jak na okres ale mocniejsze niż wczoraj.
Kawoszka a my z Kropka na jutro mam się w szpitalu stawić! O matko jak nie będą jutro wywoływać,ja nie zostaję! Niech mi dadza termin,na który mam się stawić i koniec! A tak wgl to mam zamiar jutro im tam wyć,że już dłużej nie mogę! Mój mnie straszy cięciem czego też nie chce! Ale oni najpierw próbują wywoływać na naturalny a jak nie ma postępu to dopiero cesarka....uffff....płakać mi się chce jak pomyślę o cesarce bo wcześniejsze były SN. Wiesz ile będziesz musiała czekać aż coś zdecydują??
 
Dziękuję za wpisanie na pierwszej stronie. Widzę że lipcowa jestem tylko ja [emoji16] ale dziwne uczucie hihihi


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry