reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Ja mam od wczoraj rana bóle w podbrzuszu jak na okres. Przed wczoraj wieczorem uczucie na siusiu a wcale nie musiałam. Wczoraj podwieczór zauważyłam,że brzuch się opuścił i teściowa też tak mówiła. Zaś w pewnym momencie się zaczął strasznie wiercić,aż się wystraszyłam i na koniec uczucie jakby pchał,wepchał? się niżej! Dziś brzuch też od rana boli i uczucie jakby na kupkę a wcale nie muszę! Ogólnie samopoczucie dobre,skończyłam właśnie sprzątać! Jutro mam termin w szpitalu! Zobaczymy co się okaże
Ja mam podobnie. Wczoraj wiele razy chodziłam do łazienki na dwójkę a tu nic. Jutro do szpitala na ktg muszę iść.
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za jutro [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307] ciekawe jak tam Kawoszka[emoji848] ja dostałam zastrzyki na 10 dni w brzuch bo dużo krwi straciłam przy porodzie teraz czekam na decyzje czy mogę wyjść dzisiaj oby tak bo w domu to najlepiej [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam kciuki za jutro [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307] ciekawe jak tam Kawoszka[emoji848] ja dostałam zastrzyki na 10 dni w brzuch bo dużo krwi straciłam przy porodzie teraz czekam na decyzje czy mogę wyjść dzisiaj oby tak bo w domu to najlepiej [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to ja trzymam kciuki żebyś dziś wyszła! Kawoszka pewnie rodzi bo się nie meldowała!
 
Dziewczyny trzymam kciuki za jutro [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307] ciekawe jak tam Kawoszka[emoji848] ja dostałam zastrzyki na 10 dni w brzuch bo dużo krwi straciłam przy porodzie teraz czekam na decyzje czy mogę wyjść dzisiaj oby tak bo w domu to najlepiej [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ojej...Trzymaj się! A ja trzymam kciuki!
 
Nie wyjdę dziś jednak ale jutro rano :) bo mam słabe wyniki . Mam lipę trochę bo sama na sali jestem a wizyty tylko od 15:30 do 16:30 [emoji33][emoji33]nudno


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak wiem ale nie lubię szpitali i ogólnie tego zmuszania przez położne do karmienia [emoji33][emoji33][emoji33] w Domu stres mniejszy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Olisiaa na kiedy masz termin?
Dziękuję za przyjęcie
Jestem Paulina, mam 30 lat to moja druga ciąża. Córka ma 5 lat, teraz również czekam na córeczkę, imię jeszcze nie wybrane, trwa spór [emoji16]
Termin mam na 26 lipca ale ostatnio gin mówiła że szyjka skrócona i miękka i mam się oszczędzać żeby wytrwać do 37 tyg ciąży. Także jeszcze tydzień leżenia bo obecnie jestem w 36 tygodniu.
Poród najprawdopodobniej sn także się cieszę i mam nadzieję że żadnej niespodzianki nie będzie. Malutka ponoć mniejszą trochę niż pierworodna, całe szczęście. Olka miała 3870 i 57cm długa. Ale poród był sprawny.
Wyprawka jeszcze nie gotowa, torba do szpitala nie spakowana, mam plan zająć się tym po weekendzie [emoji16]

Z tego co doczytałam to wy już prawie rozpakowane albo co niektóre już jak "tykająca bomba" w oczekiwaniu na ten moment.
Czy któraś z was ma do terminu miesiąc lub więcej?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry