reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Melduje sie 3:50 przyszla niunia na swiat 3490g naturlanie ze znieczuleniem. Bol jakikolwirk zaczal sie dopiero przy 5 cm ale od razu dostalam znieczulenie ze parte na oko parlam bo skurczy praktycznie nie czulam.cos pieknego! 5h:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Brawo brawo. Dzielna byłaś niech się zdrowo chowa. Waga idealna gratulacje. W sumie to szybko Tobie poszło.

Teraz będzie Foxy potej będę ja i Veronika
 
Adriana a Ty masz termin 25 i co czujesz już jakieś bóle?
Ciagle przepowiadajace. Najlepsze jest to ze półtora tyg temu byłam u swojej prowadzocej dr i twierdziła że szyjki brak, rozwarcie na palec i zaczęła lekko stukac niby palcem w główkę dziecka. Do tego od miesiąca mam sporo lekko żółtego śluzu, podobno fizjologiczny, nic nie szczypie, neutralnie pachnie. Moja dr poszła na urlop. Miałam ktg we wtorek i zbadał mnie inny lekarz. Wepchnął wziernik na siłę zanim jeszcze dobrze nóg nie rozlozylam i okiem stwierdził że szyjka długa, zamknieta, rozwarcia brak i ten śluz to wielka grzybica. Miałam kilka lat temu grzybice, ale to było czuć, swędziało, piekło. Także niewiem czy rodze czy nie, czy jestem w ciazy czy nie... wyszłam z większą ilością pytań bez odpowiedzi niż weszłam
 
Dziewczyny melduje ,dziś o 7:25 na świat przyszedł Piotruś, 56 cm i 3420 g szczęścia <3
O północy odeszły wody o 2 byłam na izbie przyjęć o 4:15 zawieźli mnie na porodowke skurcze i 3cm rozwarcia,i zostawili mnie samą, od 7 skurcze parte, 7:25 miałam małego w ramionach, poród SN ,bez znieczulenia, nacięcie i zszycie.
 
To w sumie Ci się zaczęł bólami jak na okres? No mnie dziś właśnie tak boli ale ogólnie czuję się bardzo dobrze! Nawet mi upał nie przeszkadza! Mój ma jakieś przeczucie,że jednak dziś,może wieczorem może w nocy! A ja muszę z młodą do optyka na przymiarke i książki zamówić! Powiedz mi a jak w tym dniu jak dostałaś bóli czułaś ruchy? Bo mój wczoraj się wiercił,dziś odziwo ciuchutko,parę razy dał znać o sobie przekręcając się no i mam te jazdy,że dusi na pęcherz a ja do łazienki i wcale mi się sisiu nie chce! Nigdy tak nie miałam!
Ja mam tak jak Ty. Mało chodzę siku, bóle jak na okres ale delikatne do tego brzuch mi się spina. Wczoraj mała wariowała teraz też się coś tam przeciąga tylko martwi mnie ta głowa że jest wysoko i nie chce się wstawić.
 
Dziewczyny melduje ,dziś o 7:25 na świat przyszedł Piotruś, 56 cm i 3420 g szczęścia <3
O północy odeszły wody o 2 byłam na izbie przyjęć o 4:15 zawieźli mnie na porodowke skurcze i 3cm rozwarcia,i zostawili mnie samą, od 7 skurcze parte, 7:25 miałam małego w ramionach, poród SN ,bez znieczulenia, nacięcie i zszycie.
Gratulacje!
 
Dziewczyny melduje ,dziś o 7:25 na świat przyszedł Piotruś, 56 cm i 3420 g szczęścia <3
O północy odeszły wody o 2 byłam na izbie przyjęć o 4:15 zawieźli mnie na porodowke skurcze i 3cm rozwarcia,i zostawili mnie samą, od 7 skurcze parte, 7:25 miałam małego w ramionach, poród SN ,bez znieczulenia, nacięcie i zszycie.
Brawo! Ruszyła machina! Życzy zdrówka!
Która nastepna?
 
reklama
Dziewczyny melduje ,dziś o 7:25 na świat przyszedł Piotruś, 56 cm i 3420 g szczęścia <3
O północy odeszły wody o 2 byłam na izbie przyjęć o 4:15 zawieźli mnie na porodowke skurcze i 3cm rozwarcia,i zostawili mnie samą, od 7 skurcze parte, 7:25 miałam małego w ramionach, poród SN ,bez znieczulenia, nacięcie i zszycie.
Gratulacje
Co Wy tak dzisiaj ;) no to Piotruś ma za tydzień imieniny:biggrin2:
Gratulacje szyko poszło.
Jeszcze Foxy na dzisiaj została. Reszta zostaje na jutro i sobotę :rolleyes: na dzisiaj limit jest wyczerpany:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry