reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Bo mam 4cm rozwarcia i zero postępu ... Kuzwa mam takie bóle ze naprawdę już nie mogę ...mam wrócić jak będą regularne skurcze i powiedzieli ze w ciągu 24h urodzę już napewno ,dziewczyny ja nie dam rady [emoji22] od wczoraj prawie nie spałam a teraz przy takich mocnych skurczach tez nie zasnę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas podali by oksytoscyne w kroplówce albo tabletce i rozwarcie by szło! Już dziś byś maleństwo tuliła! Mój B. się doweidział,że jak mi powiedzą w sobotę,że mam np za 10 dni wywoływanie to się nie zgadzamy! Znajoma położna powiedziała,że jak się uprę to muszą mi wywołać i koniec! Tym bardziej,że ja nie mam czasu! Przed rozprawą jeszcze do adwokat i dużo do załatwiania więc niech się bujają! Albo w sobotę albo w pon ma być po wszystkim!
 
reklama
Bo mam 4cm rozwarcia i zero postępu ... Kuzwa mam takie bóle ze naprawdę już nie mogę ...mam wrócić jak będą regularne skurcze i powiedzieli ze w ciągu 24h urodzę już napewno ,dziewczyny ja nie dam rady [emoji22] od wczoraj prawie nie spałam a teraz przy takich mocnych skurczach tez nie zasnę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymaj się, dasz radę. Beznadziejni są, że Ciebie tak męczą, dranie!
Ja miałam w nocy kilka mocnych skurczy,takich,że mnie obudziły, a po ostatnim pociekł mi taki płyn wodnisty lekko różowy, ale to chyba nie wody,bo się nie sączą już, przynajmniej coś do przodu.
 
Hej dziewczyny? Jak się czujecie? Ja nawet dobrze tyle,że brzuch boli jak na okres ale coś bardziej niż zwykle. Mówię do B,że gdyby było to przed okresem to już bym tabletkę brała! A on jak tylko otworzył oczy mówi,że dzisiaj się urodziPytam skąd wiesz? A on bo wiem! Mówię o jakim czasie? Ale tego to już nie wiedział! Młody jak do nas rano do nas przyszedł też stwierdził,że dziś! Nie mogę z tych moich chłopaków!U nas dziś gorszy upał jak wczoraj,jedno pranie do poprasowania!
 
Dziewczyny wracam do domu. KTG ześwirowało. Musieliśmy powtarzać wynik. Kręgosłup mnie tylko rozbolał.
Jutro kładę się do szpitala. Lekarka mnie zbadała i mała głowę ma wysoko. Jakieś tam skurcze wyszły ale ja ich i tak nie czułam.
Mój J. przerażony sraczki dostał w domu i przychodni.
Ja się dobrze czuję ale coś czuję że to będzie cesarka. Mała jakoś krzywo leży w brzuchu. Oj już będzie co ma być.
 
Melduje sie 3:50 przyszla niunia na swiat 3490g naturlanie ze znieczuleniem. Bol jakikolwirk zaczal sie dopiero przy 5 cm ale od razu dostalam znieczulenie ze parte na oko parlam bo skurczy praktycznie nie czulam.cos pieknego! 5h:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I delikatne bole jak na okres zaczely sie dopiero wczoraj wlasnie a dottchczas nic! Jeszcze o 15:00 bylam badana I ktg I gadki ze w piatek test oxytocynowy dlatego niczyn sie NIE martwcie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I delikatne bole jak na okres zaczely sie dopiero wczoraj wlasnie a dottchczas nic! Jeszcze o 15:00 bylam badana I ktg I gadki ze w piatek test oxytocynowy dlatego niczyn sie NIE martwcie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To w sumie Ci się zaczęł bólami jak na okres? No mnie dziś właśnie tak boli ale ogólnie czuję się bardzo dobrze! Nawet mi upał nie przeszkadza! Mój ma jakieś przeczucie,że jednak dziś,może wieczorem może w nocy! A ja muszę z młodą do optyka na przymiarke i książki zamówić! Powiedz mi a jak w tym dniu jak dostałaś bóli czułaś ruchy? Bo mój wczoraj się wiercił,dziś odziwo ciuchutko,parę razy dał znać o sobie przekręcając się no i mam te jazdy,że dusi na pęcherz a ja do łazienki i wcale mi się sisiu nie chce! Nigdy tak nie miałam!
 
Melduje sie 3:50 przyszla niunia na swiat 3490g naturlanie ze znieczuleniem. Bol jakikolwirk zaczal sie dopiero przy 5 cm ale od razu dostalam znieczulenie ze parte na oko parlam bo skurczy praktycznie nie czulam.cos pieknego! 5h:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A tak w ogóle to gratuluję niuni!
 
Dziewczyny wracam do domu. KTG ześwirowało. Musieliśmy powtarzać wynik. Kręgosłup mnie tylko rozbolał.
Jutro kładę się do szpitala. Lekarka mnie zbadała i mała głowę ma wysoko. Jakieś tam skurcze wyszły ale ja ich i tak nie czułam.
Mój J. przerażony sraczki dostał w domu i przychodni.
Ja się dobrze czuję ale coś czuję że to będzie cesarka. Mała jakoś krzywo leży w brzuchu. Oj już będzie co ma być.
Kurde widzisz a mój już w 36 tyg główkę miał bardzo nisko! Aż sama lekarka była zdziwiona! Więc raczej już jest nie możliwe aby poszedł do góry czy coś w tym stylu. Z resztą na każdym badaniu mi mówiła,że czuje główkę
 
reklama
Melduje sie 3:50 przyszla niunia na swiat 3490g naturlanie ze znieczuleniem. Bol jakikolwirk zaczal sie dopiero przy 5 cm ale od razu dostalam znieczulenie ze parte na oko parlam bo skurczy praktycznie nie czulam.cos pieknego! 5h:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje! Szybko i sprawnie, no i bez bólu. Życzę zdrówka dla Was!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Do góry