reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Kropka może jest jyż po.

U mnie mała dzisiaj szaleje. Jakby się urodziła jutro albo w poniedziałek to tak liczę że w czwartek będziemy jyż w domu. Na razie lekarz kazała mi chodzić.
Włączę sobie film na telefonie to może zasnę.
 
Veronika k ogromne gratulacje. Szybkiego powrotu do formy. Leos niech się zdrowo chowa. Nacieszcie się tymi pięknymi chwilami one tak szybko mijają

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny szlak mnie trafi. Co lekarz to karzą czekać. Rozwarcia zero, szyjka się nie skraca. Po badaniu znowy miałam nie plamienie a krwawienie. Powalone to jest i tak mnie trzymają. Może jutro cewnik dostanę i wkońcu zaczęliby wywoływać. Oni myślą że samo się zacznie a tu nic. Klaudia dobrze wygląda. Większość czasu śpi w brzuchu. Żeby poczuć ruchy po jedzeniu musiałam ją obudzić. Uparciuch mały. Dziewczyny jakbyście miały siłę i czas to wstawcie zdjęcia maluchów niech się chociaż napatrzę.
 
reklama
Hejka dziewczyny! Od wczoraj spałam 2.5godziny. Mały najspokojnieszy na oddziale. Po półgodzinnym karmieniu śpi 5h. Nie płacze a postękuje! Mogę się w sumie wyspać ale jakoś sama z siebie nie mogę! Poprostu szpital..wrócę do domku to odeśpię! Kawoszka współczuje! To nie lekarza a konowały!
 
Do góry