reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dzieckiem :)

Forever a jakimi liniami leciałaś, bo ja wózek oddaje przy samym wejściu do samolotu i tak samo odbieram, no i ja bez bagażu leciałam (wysłałam kurierem:-)) tylko z podręcznym. Gdybym miała bagaż główny, podręczny, wózek z taśmy odbierać i dwójkę dzieci to musiałabym prosić kogoś z obsługi lotniska o pomoc bo sama bym nie dała rady.
Więc dla mnie to Ty jesteś hardcorem, że się wybrałaś sama:tak:No właśnie odpoczęłaś choć trochę:confused2:
 
reklama
Madzioolka - dziękuję, wypoczęłam tj. ja jestem takim harcorem że im bardziej na twarz na miejscu padam to wyjazd bardziej udany. :-p Przede wszystkim się cieszę, że Młoda się sprawdziła :-D - moja krew :-p - a smucę, że Jej Babcia niekoniecznie.... :-(
Dubeltówka86 - z Mamą Tatą Młodej..... :eek: Linie Small Planet a Ty ? Faktycznie z bagażem miałabyś problem....
 
Ja latam liniami Ryanair i Aerlingus to irlandzkie linie...Mogę Cie pocieszyć, że jak Krysia zacznie chodzić będzie łatwiej i kolejne wakacje będą przyjemniejsze:tak:
 
Dubeltówka86 - no nie wiem, z eksploracją Młodej... Będzie chciała całe lotnisko zwiedzić :-D Większy problem to ilość klamotów. Na znaczniejszy postęp liczę jak wyrośnie z pieluch i zacznie jeść to co wszyscy. No i gdy skończy dwa lata dostanie swoje miejsce w samolocie i limit więcej niż 5 kg bagażu co jest nic.
 
zdecydowaliśmy się jednak na wakacje w Polsce, ale tak max do 350 km od nas. Strasznie mnie ciągnie w Sudety/Karkonosze. Nigdy tam nie byłam i to chyba jedyby region w Polsce, którego nie zwiedziłam. Czy któraś z was była w Szklarskiej Porębie, Karpaczu czy innych okolicznych miejscowościach? do której warto jechać? A może Kotlina Kłodzka czy okolice Wałbrzycha? Polecicie coś?
 
reklama
Do góry