reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dzieckiem :)

reklama
No cóż, na malucha jest dodatkowe 5 kg, owocki i soczki w plastiku już namierzyłam, obiadki w tymże namierzyła mi Aestima, zabieram mały czajnik turystyczny, więc jakby co nawet nieznaną wodę butelkową przegotuję - sklep w hotelu jest myślę, że wodę będą mieli - i myślę obleci. No i wątpię, żeby się Młoda na cyca obraziła do tego czasu :-D
 
Podnoszę temat.
Dziewczyny polećcie mi jakiś fajny, spokojny, oddalony od zgiełku turystów, ośrodek, pensjonat, dom wczasowy dla rodzin z małymi dziećmi.
Zebra - spodobał mi się ten w Jastrzębiej Górze ale widziałam, że jest tam strome zejście na plaże. Czy coś podobnego jeszcze znacie?
 
stopa - no uważaj, z tą Jastrzębią - zejście strasznie strome, wszystkie schody rozwalające się, dziurawe, max strome i niebezpieczne - szkoda gadać... Jastarnia i w ogóle Hel to fajne miejsce na wakacje z wózkiem :) tylko drożej...
 
Olga - Zaczynam szukać dlatego chciałabym najlepiej pojechać w jakieś sprawdzone miejsce. Schody znalazłam w googlach i nie wyglądają zachęcająco :(
 
Stopa - ja miałam okazję schodzić po nich z 3-miesięczym Antkiem w wózku.. bo choć wiedziałam, że są, to zgrywaliśmy twardzieli .. "że my nie damy rady?!" Ale naprawdę to było niefajne.
Gdybym teraz miała jechać nad Bałtyk, to wybrałabym albo któreś z miasteczek na Helu, albo Łebę (tylko tam w sezonie strasznie dużo ludzi i taka trochę imprezownia). Albo jeszcze okolice Ustronia Morskiego.. kiedyś jeździłam do takiej miejscowości Sianożęty obok Ustronia - cisz, spokój.. ale nie pamiętam, jak tam z wysokością klifu... :/
O! Tu byliśmy w Łebie, jak byłam w 9. miesiącu .. fajny pensjonat dla rodzin, wszystkie udogodnienia itd.. tylko drogi... http://www.rejsleba.pl/strona_glowna.html
 
Znajomi byli na wakacjach w Piaskach, to na Mierzei Wislanej za Krynicą Morską. Tuż przy granicy z Rosją :) Podobno fantastycznie. Spokój, łądne plaże i dobre ceny. Nam bardzo polecali.
 
Olga super warunki, no rzeczywiście tanio nie jest, ale to standard 4* na Kanarach, a tam za tydzień płaciliśmy 2300/os tyle, że all inc i pogoda gwarantowana
 
reklama
Mrsmoon - no nam majówkę 2011 w tym Rejsie zafundowali rodzice, tak więc nie zważałam na ceny.... bo faktycznie, lepiej już na Kanary! ;)
 
Do góry