reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

Kittek- dzięki za info :-)

Co ja widzę w Columbusie, hehehe... w sezonie bym tam nie pojechała za te pieniądze, co oni sobie śpiewają. My za tydzień z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) za 2 pokojowy apartament na dole, z tarasem i bezpośrednim wyjściem na plac zabaw płacimy 2800. Dla mnie jest to do przyjęcia, tym bardziej, że nie ma ukrytych kosztów, sala zabaw dla dzieci z opiekunką też jest w tej cenie ;-) i jedzenie mają świetne.
Robiliśmy przymiarkę do Sandry w Pogorzelicy, ale ja nie lubię basenów, więc sobie darowałam... na razie :)

Mam jeszcze domek w Bobolinie i teraz już w ogóle nie wiem co zrobić...
 
reklama
Aniez to to rzeczywiście nie jest tak źle. Mnie poraził ten cennik wakacyjny.
Jeśli zależy wam na hotelu skierowanym do rodzin z dziećmi to baaardzo polecam hotel Lidia w Darłówku.

Jedzenie maja pyszne (chyba najlepsze jakie jedliśmy gdziekolwiek w Polsce), duża salę zabaw dla dzieci z piłeczkami, itp, animatorki. Co najważniejsze: za dwoje dzieci do lat 12 się nie płaci :)))
Oferty Specjalne - Hotel Lidia SPA & Wellness

My byliśmy tam w lutym na weekend i nie było żadnej rzeczy do której moglibyśmy się przyczepić. Miejsce jest zadbane i przytulne :)))

Co do basenów to tu byśmy się nie zgrały, hehe. Dla mnie to absolutny priorytet, bo pogoda w Polsce jest kapryśna a my uwielbiamy się pluskać w wodzie.

Ceny w Sandrze w Pogorzelicy mnie przeraziły jak wybieraliśmy się na sylwestra w góry. Smiałam się bo po porównaniu Sandry i Gołębiewskiego, ten drugi wypadł zdecydowanie taniej.
 
Sandra w Karpaczu jest droższa niż ta w Pogorzelicy... niezrozumiałe dla mnie... w Karkonoszach, to ja do domków jeżdżę, a jeśli już Karpacz (czego unikam jak ognia, ale się zdarza) to tu sobie nocujemy Tarasy Wang, Karpacz, Karkonosze, Noclegi ale wolę domki, bo my grupowo się przemieszczamy i takie pobyty lubię najbardziej :-)

Ten Darłówek rozważymy w przyszłości :-) jak bysmy tyłek do Bobolina ruszyli, to może nawet to oglądniemy, bo do Darłówka byśmy mieli 5 km... jeny sama nie wiem, co brać...
 
Aniez doczytałam co do dzieci i niestety jednak trzeba dopłacać za dzieci powyżej 4 lat. Jak byliśmy zimą to dzieci do lat 12 były za free.

Kurcze weszłam na ten wątek i o wakacjach zaczęłam marzyć, a jeszcze ponad dwa ciężkie miesiące przede mną.
 
Aniez jak napisałaś o tym ogródku to pomyślałam, że dla Was idealnym miejscem są apartamenty Lido w Sarbinowie. Tam większość pokoi ma własnie prywatny ogródek.
Jedzenie mają genialne (do dziś pamiętam zapach swieżo wypiekanego pieczywa i słodkich, cieplutkich rogalików do kawy). Obiadokolacje też w formie bufetu bardzo dobre. Mają srefę wellness z saunami, basenem, jaccuzi i tepidarium. Z tego co pamiętam to na ich terenie sa tez domki do wynajęcia.
My byliśmy tam dwa lata temu na majówkę ze znajomymi i było super.
Apartamenty LIDO

na grouponie też jest promocja na pobyt w lido:
http://www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/Lido-Apartments-Spa/20950881
 
Ostatnia edycja:
Co do tego columbusa to rzeczywiście ceny masakra !! te 2800 to rzeczywiście do przyjęcia , ale w sezonie ceny mają krótko mówiąc chore .

Poza sezonem w gołebiu też są niezłe oferty , tydzień z żarciem kosztuje ok 3 tyś .
A tam jest aqua park i sala zabaw dla dzieci , także dzieciarnia się tam nie nudzi .

No i ja tak jak Kittek basen w hotelu być musi , bo się zresztą przydaje .
 
Kittek- te apartamenty weźniemy pod uwagę w przyszłym roku :) dzięki za namiar, bo są fajne.

Aniam- nie wiem skąd ta cena wakacyjna w Columbusie, miejsce fajne, ale niekoniecznie warte takiej kasy, natomiast (co mnie dziwi) nie zarezerwujesz tam miejsca w sezonie, bo mają pełno na duuużooo przed... zadziwiające... tym bardziej, że Rowy mają świetną bazę noclegową, więc mają sporą konkurencję. Mi przed sezonem to m-ce pasuje, bo jest dostosowane do dzieci na maksa, do tego nad morze jest... ja nie wiem ile... wychodzisz z hotelu i wchodzisz na plażę :-) więc przy zmienności pogody nad Bałtykiem jest to dobre m-ce. Zaraz naprzeciwko, rewelacyjnie położony jest ośrodek Pelikan, ceny przystępne, z niektórych pokoi widać nawet morze, jedzenie normalne. Natomiast jest jeden minus w sezonie- kolonie... Raz, sto lat temu, tam byłam i więcej tego doświadczenia nie powtórzę.

Ja jestem bliska rezerwacji domków w Bobolinie, bo babka chce nam dać domek z widokiem na plac zabaw (z tarasu) i cena jest dobra (ona się dopiero otwiera, ale brat, który ma tam już domki na działce obok od kilku sezonów jej nakręca konunkturę)... zadupie totalne, ale jak już pisałam, mi to pasuje, "bar-stołówka" 50 m. od domków, z domowym jedzeniem (podobno).
Sarbinowo sobie oglądnęłam i jakoś mi nie leży... nie podoba mi się po prostu, ale ja mam inne "oczekiwania", bo lubię głuszę i dzicz (sama tak z rodzicami jeździłam), nienawidzę smażalni, straganów, tłoku i innych "atrakcji"... wolę dzicz... no i Bobolin ma status uzdrowiska, co jest argumentem.
 
Ostatnia edycja:
Aniez - Mi się wydaje że tłumy to wybierają młodzi ludzie - tak jak dzieci J . śmigną np, pocągiem i chcą mieć jeszcze jakieś dicho w pobliżu . Ja nad morzem kocham zadupia , stołówkowe żarcie z kompotami i małe wiejskie sklepiki . Oby jeszcze pogoda tylko była :tak: Bo co jak co , ale brak pogody może człowieka nad morzem dobić :no:
 
reklama
Zazdroszczę wam dziewczyny wyjazdów wakacyjnych,my niestety w tym roku musimy zadowolić się własną agroturystyką ;-)

Aniez , Aniam ja też uwielbiam zadupia :-D

Aniez magluj R na te Bieszczady :tak: tam jest pięknie, spokojnie i można sobie naprawdę jakiś domek w środku lasu załatwić i odpoczywać a poza tym góry niezbyt wysokie, tłumów na szlakach nie ma a widoki ech rozmarzyłam się. Jak by co to my też chętni :tak:
 
Do góry