reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

Weronika nasa pokoje na parterze i podjazd od wejscia glownego.jedyny problem to stolowka bo jest w piwnicy i sa tylko schody:-( pokoje na pietrach rowniez dostepne tylko po schodach
 
reklama
Dziewczyny, zna któraś z Was Bobolin nad morzem? Mam do wyboru Sarbinowo i Bobolin, przy czym o tym drugim nie wiem nic... jeszcze Mielenko wchodzi w grę, ale tam cena mnie rozwala... więc nie wiem, czy chce aż tyle wydać :p Może któraś z "nadmorskich" babeczek zna miejscowość.
 
Aniez Bobolina nie znam.
Mielenko odradzam... wiocha totalna :tak: i nieciekawie do tego do morza dość kawałek jest.
Sarbinowo polecam :tak: jeszcze powiedz gdzie domki (bo ty na domki jeździsz nie) to powiem jaka okolica jest :tak:
 
Agnieszka- mnie to, że Mielenko to dziura, to nie zraża nic a nic :-) ja wolę dziury... dlatego się zastanawiam, czy Sarbinowo, to jest dobry pomysł... stragany, ludzie, smażalnie... najchętniej bym w Bieszczady pojechała, ale męża nie mogę namówić... w każdym razie te domki w Sarbinowie są na Wydmowej.
 
Aniez Wydmowa jest blisko Srebrnych Tarasów! Tam jest cudnie cicho do straganów i smażalni trzeba kawałek przejść do centrum więc nie będziecie narażeni przy każdym wyjściu na plażę na udrękę :tak: Blisko przejście na plaże :tak: ja bym brała Sarbinowo :tak: tym bardziej że byłam na Piaskowej :tak:
 
Ja nie przepadam na naszymi pobliskimi miejscowościami nadmorskimi więc nie pomogę wyborze miejscowości. :( ale przyjeżdżajcie to się u nas na grillu spotkamy :)))
Pamiętam jednak, że podobały mi się domki, w których była Wronka - ładne, zadbane i super plac zabaw.

Osobiście uwielbiam miejscowości takie jak Łeba, Hel i Jastarnia ponieważ jest tam dużo zieleni oraz wiele ciekawych miejsc. Np w Łebie-
słowiński park narodowy i ruchome wydmy,
park dinozaurów http://www.atrakcjeturystyczneleba.pl/page,158,Park_dinozaurow
fokarium http://www.atrakcjeturystyczneleba.pl/page,203,Sea_Park_Sarbsk
Osobiście lubię albo głuszę totalną albo miejsca gdzie poza straganami i plażą można coś ciekawego zobaczyć :)
W naszych polskich miejscowościach nadmorskich denerwują mnie tłuuuumy, horrendalne ceny i wszechobecna tandeta więc gdyby nie to, że nad morze mamy blisko to raczej bym na dłuższy pobyt nad Bałtyk się nie wybrała.
Góry, ja chcę w góry :)))

ps. jeśli któraś z Was by jednak się chciała wybrać w wakacje nad morze to zapraszam do siebie. Mój kolega ma jeszcze domki do wynajęcia w Chłopach to też mogę się zapytać o ceny.
 
Ostatnia edycja:
Kittek podlinkuj mi te domki w Chłopach i daj znać jaka cena :-)

Ja mam wstępną rezerwację w Rowach, ale ja je na pamięć znam, ruchome wydmy też mam już oblatane i Łebę, i Ustkę. No i niedługo jedziemy na tydzień tu http://www.columbus-rowy.pl/
DO Jastarni też dużo jeździliśmy, więc znam prawie na pamięć, o Trójmieście to ja już nawet nie wspomnę ;-)

Mam też wstępną rezerwację tu Domki nad Morzem DZIEDZIC - Sarbinowo
W Bobolinie niestety domek mi uciekł :(
Tu też mam wstępną rezerwację, ale trochę drogo (duże domki im tylko zostały) Domki letniskowe nad morzem - Mielno Mielenko - Plażowa

Osiołkowi w żłobek dano ;-)
 
Ostatnia edycja:
Aniez fajne miejsca :tak:

My teraz z Annaoj , a potem italiańce .
Mój domek we włoszech przy cenach Polskich to jak za free :-D:-D
jedziemy z moją mamą jeszcze , domek za tydzień kosztuje nas 1160 zł
A wyglada tak
Zakwaterowanie - 2 sypialnie SUNLIGHT - Urlop Wakacje w Europie Kampingi Bungalowy - Eurocamp

Za rok - powiecie że walnięta jestem , ale myślę uparcie nad rumunią :tak:
No chyba że coś z Annaoj wymyślimy po drodze , bo nie powiem ale marzy mi się wynajęcie fajnego domu gdzieś przy plaży najlpiej z prywatnym basenem w jakimś ciepłym kraju . A zawsze jak się kogoś namówi to i koszta mniejsze .
 
reklama
Aniez te domki w sarbinowie są fajne. Mój kolega ma niestety prawie wszystko zarezerwowane, zostały mu tylko jakieś domki, które planują wymienić więc nie poleca.

Powiedz co ty widzisz w tym columbusie? Przecież te ceny mają masakryczne. Obliczyłam, że np jakbyśmy teraz na majówkę pojechali na dwie doby to zapłacilibyśmy minimum 1500zł z wyżywieniem:szok:

To ja ostatnio widziałam ofertę na grouponie jednego z najdrożych ***** hoteli w Kołobrzegu za 3 dni z wyżywieniem, drinkiem, strefą wellness i fitness za 799zł za dwie osoby plus dziecko gratis.
Kołobrzeg: 3-8 dni dla 2 osób w ekskluzywnym Marine Hotel***** nad brzegiem morza

My jedziemy na weekend tu. W cenie jeszcze butelkę wina dostaniemy i karnety do spa, hehe :)
Kołobrzeg: 3-8 dni dla 2 osób w Doris Spa
Miejsce polecam. Jak ktoś może wziąć urlop do końca czerwca to za 8 dni zapłaci za dwójkę z dziećmi do lat 4 1599zł (w tym karnety na spa o wartości 300 zł)
 
Ostatnia edycja:
Do góry