reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje!:D

U nas zmiana planów:sorry2:Niestety na Egipt muszę sobie poczekać:-(W związku z kolejnym"gorącym czasem"w egipcie własnie(i nie o temperatury powietrza mi chodzi a o polityke:/).No i zmieniamy kierunek na Turcję:sorry:
 
reklama
lubiczanko-oj szkoda, ze polityka Wam plany pozmieniala :sorry2:Turcja podobno tez ladna:-) ja sie napalilam na Cypr i moze kiedys nam sie uda poleciec:dry:

Tichonku- wczoraj w TKMaxxie widzialam taki stroj jak szukasz (tankini z fiszbinami wlasnie) poszukaj moze u Was tez beda. W naszym zostaly same 12rozm :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no a juz sie na nie napalilam i kiszka:wściekła/y:
 
Lubiczanko buuuu,przykro mi,tak się cieszyłaś:sorry:Ale myślę,że decyzja bardzo dobra:tak:Najważniejsze,żeby wypocząc,zmienic otoczenie a nie pchac sie na siłę w,byc może kłopoty:tak:
Marcysiu,dzięki,byłam w niedzielę ale nic nie kupiłam:no:Już tracę nadzieję,że w ogóle coś znajdę na siebie:-(Raz,że nie było takich dużych miseczek, dwa,że tankini były zawiązywane na szyi a ja muszę miec takie na szelkach,jak stanik bo moja szyja nie udźwignie takiego ciężaru:no:
 
Lubiczanko szkoda Egiptu,ale co sie odwlecze to .... :) wazne zeby odpoczac i milo czas spedzic.
Mi w pracy podpisali holiday na 10dni w polowie lipca wiec tez musze szukac lotow:))
 
Tichonek,Kamcia-dokładnie...jak nie teraz to kiedyś...Moze w ogóle bez dzieci wtedy pojedziemy?Teraz byśmy pojechali gdybyśmy Dawida i Dadzi nie brali...ale ich narażać na jakichs kamikadze nie chcemy...byleby słońce było-mnie po tej irlandzkiej wiosnie duzo do szczęścia nie trzeba;)))Ale juz spakowani jesteśmy i w sobotę wieczorem dojeżdżamy do Pl a w niedzielę raniusieńko fruuuuuu:-)
Marcysiu-ja na Cypr tez sie kiedys napaliłam,ale całkiem niedawno J jakis program dokumentalny zapuścił i mi sie odechciało:/
Kamcia-no to szukaj lotu!!!gdzie planujesz leciec?
Tichonek-no to rzeczywiscie masz ciężki orzech do zgryzienia z tym strojem kapielowym:sorry:
 
reklama
biola- Playa De Las Americas:-D chyba najbardziej popularne miejsce ale wszedzie blisko, a wy tez tam byliscie? a podobno jest tanio, prawda to?
 
Do góry