reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Hej ja też jestem po poronieniu w listopadzie 2019. Mam synka 2,5 roku wystaranego przez hiperprolaktynemie podwójna macice przegrodę i policystyczne jajniki. Chcieliśmy drugie. 6 tydzień krwawienie i po ciąży. Długo długo nic po mimo starań i brania tego bromergonu. I wiecie co? Kupiłam testy owulacyjne i pokazały że 20 lutego mam owulacjie no to do dzieła. Cykle różnie od 25-30 dni i dzis nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy po 17 i co myślicie?
IMG_20200302_204637.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie ten strach jest najgorszy..... A ja zawsze niezależna, silna byłam i wykańcza mnie myśl, że nie umiem sobie z tych strachem poradzić :crazy:
9 lat różnicy to sporo, ale jeszcze do ogarnięcia :) Ciekawe czy Synek będzie chciał się opiekować Młodą :) Super, że chęć posiadania jeszcze jednego dziecka wygrała u Ciebie z panicznym strachem, za 5 miesięcy dostaniesz swój najcudowniejszy prezent 🥰
Mam nadzieję, że sprawy rodzinne się poukładają i będziesz spokojnie mogła zacząć cieszyć się drugą połową ciąży!
Powodzenia w środę! Daj znać jak się prezentuje Twoja Królewna 🥰
Jakby widać drugą kreskę. Zrób test jutro rano.
 
Hej ja też jestem po poronieniu w listopadzie 2019. Mam synka 2,5 roku wystaranego przez hiperprolaktynemie podwójna macice przegrodę i policystyczne jajniki. Chcieliśmy drugie. 6 tydzień krwawienie i po ciąży. Długo długo nic po mimo starań i brania tego bromergonu. I wiecie co? Kupiłam testy owulacyjne i pokazały że 20 lutego mam owulacjie no to do dzieła. Cykle różnie od 25-30 dni i dzis nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy po 17 i co myślicie?Zobacz załącznik 1087110

Ja bym powtórzyła... ;)
 
Przemęczenie..... Często popada w takie stany?
Mój mąż jak złapie zwykłe przeziębienie to już wielce chory, leży na łóżku i udaje omdlałego, prawie konającego [emoji23] Gorzej niż dziecko :p

W poprzedniej pracy miał tak raz na miesiąc, teraz po zmianie i prawie pół rocznym spokoju znowu...
 
Hej ja też jestem po poronieniu w listopadzie 2019. Mam synka 2,5 roku wystaranego przez hiperprolaktynemie podwójna macice przegrodę i policystyczne jajniki. Chcieliśmy drugie. 6 tydzień krwawienie i po ciąży. Długo długo nic po mimo starań i brania tego bromergonu. I wiecie co? Kupiłam testy owulacyjne i pokazały że 20 lutego mam owulacjie no to do dzieła. Cykle różnie od 25-30 dni i dzis nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy po 17 i co myślicie?Zobacz załącznik 1087110
Napisałaś że owulacje miałaś 20 lutego czyli potencjalnie właśnie tego dnia doszło do zapłodnienia. Test robiłaś wczoraj czyli 12 dni od owulacji. Testy ciążowe mogą wykryć już tak wczesną ciążę. Dla mnie wynik jest pozytywny. Dziwi mnie tylko że druga kreska taka ciemna jak na tak wczesną ciążę. Ja w dniu spodziewanej @ miałam bardzo blada drugą kreseczke. A może to ciąża mnoga? Wtedy poziom bhcg jest wyższy. Trzymam kciuki.
 
W końcu przyszła @. Identycznie jak po pierwszym poronieniu przyszła po 48 dniach. Wczoraj już w pewnym momencie tak mnie zabolał brzuch i tak z 10 min bolał, że myślałam, że mnie zalało. Nic nie było. Wieczorem malutka kropeczka a dziś rano już normalnie się rozkręciło. Oby już teraz wszystko było ok.
 
W końcu przyszła @. Identycznie jak po pierwszym poronieniu przyszła po 48 dniach. Wczoraj już w pewnym momencie tak mnie zabolał brzuch i tak z 10 min bolał, że myślałam, że mnie zalało. Nic nie było. Wieczorem malutka kropeczka a dziś rano już normalnie się rozkręciło. Oby już teraz wszystko było ok.

Dobrze ze się zjawiła. W poniedziałek gin powiedział, ze druga @ tez może być obfita jak ta pierwsza, wiec już zarezerwowałam kilka dni urlopu w pracy... Tak na wszelki wypadek.
 
Dobrze ze się zjawiła. W poniedziałek gin powiedział, ze druga @ tez może być obfita jak ta pierwsza, wiec już zarezerwowałam kilka dni urlopu w pracy... Tak na wszelki wypadek.
U mnie na razie ok. Także zobaczymy. Ja po pierwszym też nie miałam jakiś super obfitych. Może po zabiegu jest to bardziej wyczyszczone.
 
U mnie na razie ok. Także zobaczymy. Ja po pierwszym też nie miałam jakiś super obfitych. Może po zabiegu jest to bardziej wyczyszczone.

Oby oby :)
Jedno jest pewne na pewno będzie dobrze :)
Ten acard w trakcie starań brałaś od jakiegoś konkretnego dnia cyklu, czy jakiś przed staraniami?
 
reklama
Do góry