reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Dziekujemy za pamięć i zyczenia Dziewczęta 🙂 Z okazji Swiat Bozego Narodzenia rowniez i ja życzę Wam pieknych chwil w swietle choinki, radosnych momentow w gronie najblizszych, dystansu do swiata w tym szczegolnym czasie i worka wspomnien, ktore pozostana z Wami na kolejne lata. Wesolych świąt dla Was i Waszych Rodzin 🌠🎄
 
reklama
Tak sznaucera olbrzyma. Pancie z awatara dokładnie tak 😁😍❤️

Wesołych świąt dziewczyny!! 😘

Jest mega cudasny! 🥰
Ja mialam sznaucera miniaturke, uwazam, ze to najmadrzejsze psy na swiecie 😍
W jakim jest wieku??
Tak marchewki, ziemniaki i jajka ugotowane. Ja wszystkiego daje na oko. Ze 3 większe ziemniaki, 3-4 marchewki i ze 3 jajka. Wszystko zależy od tego jak kto lubi.

Tak mam wyniki glukozy. Na czczo miałam 91,7 i tak się zastanawiam czy gin się przyczepi, bo cukrzyca ciążowa niby od 92, ale w sumie się zmieściłam 😀. Po 1h i po 2h ok.
Ja i tak dla spokoju mierzę sobie codziennie na czczo i mam bardzo dobre wyniki, po posiłkach raz na jakiś czas i też są ok. W poniedziałek mam wizytę zobaczymy co powie na to moja gin.
Dzięki za przepis 👍🙂
Gratuluję samozaparcia, konsekwencji i umiejetnosci w utrzymywaniu cukrow na odpowiednim poziomie. Oby tak dalej! 👍
 
Jest mega cudasny! 🥰
Ja mialam sznaucera miniaturke, uwazam, ze to najmadrzejsze psy na swiecie 😍
W jakim jest wieku??

Dzięki za przepis 👍🙂
Gratuluję samozaparcia, konsekwencji i umiejetnosci w utrzymywaniu cukrow na odpowiednim poziomie. Oby tak dalej! 👍
W sumie diety nie trzymam, bo nie mam cukrzycy. Teraz same te cukry są ok. W dwóch poprzednich poronionych ciążach wyszła mi cukrzyca i dlatego teraz kontroluję.
 
U mnie ok. Wróciłam dziś do pracy po półpaścu. Trochę drętwa atmosfera przez szefa ale da się przeżyć. Myślałam że będzie gorzej i w sumie stwierdziłam że dobrze się stało z tym l4 bo przynajmniej on ogarnął dziewczyny do wdrożenia programu który był na mojej głowie a ja już nie muszę się stresować że zaraz znowu wyląduje na zwolnieniu.
Wystarczy mi ciągły stres o ciążę, czy to się kiedyś skończy?? Ledwo byłam na wizycie a już się zastanawiam czy serducho małej dalej bije [emoji2356]
Sylwestra to kanapa i piżama i wino free [emoji28]

Pochwale się Wam moim łazienkowym foto, nie patrzcie na tło, teściowej łazienka [emoji28]
Co tam u Was dziewczyny? Jak tam po świętach? Jakie plany na sylwestra?

@MalyGosc co tam u Was?
20201224_144957.jpeg
 
U mnie ok. Wróciłam dziś do pracy po półpaścu. Trochę drętwa atmosfera przez szefa ale da się przeżyć. Myślałam że będzie gorzej i w sumie stwierdziłam że dobrze się stało z tym l4 bo przynajmniej on ogarnął dziewczyny do wdrożenia programu który był na mojej głowie a ja już nie muszę się stresować że zaraz znowu wyląduje na zwolnieniu.
Wystarczy mi ciągły stres o ciążę, czy to się kiedyś skończy?? Ledwo byłam na wizycie a już się zastanawiam czy serducho małej dalej bije [emoji2356]
Sylwestra to kanapa i piżama i wino free [emoji28]

Pochwale się Wam moim łazienkowym foto, nie patrzcie na tło, teściowej łazienka [emoji28] Zobacz załącznik 1220281
Oj niestety do końca człowiek będzie się martwił. Też mam schizy aż mój mąż mówi, że wymyślam. Wizyty mam co 3 tygodnie i też już ostatnio czarne myśli, że macica się za często stawia, że za mokro w majtkach, aż kupiłam papierki lakmusowe (ale i tak nie umiem tego używać 😁), że dziwnie mnie za boli, że z szyjką coś się dzieje, że mała za mało się rusza... To niestety chyba już tak będzie do końca.
Dziś byłam na wizycie i wszystko ok, także na jakiś czas się uspokoiłam, ale na ile... 🤔

A brzusio super ❤️
 
Co tam u Was dziewczyny? Jak tam po świętach? Jakie plany na sylwestra?

@MalyGosc co tam u Was?

Hej, u mnie brzuch taki jak u Agi, mimo, że ciąży brak :-D Na kolejne święta nie robię nic do jedzenia :-p
Mój synek złapał jakiegoś syfa, w nocy dopadła go gorączka, która trzyma do teraz. Także stresowo, jak zwykle kiedy dziecku coś dolega :(
Sylwester z Polsatem lub TVP2 :cool2:
 
reklama
U mnie ok. Wróciłam dziś do pracy po półpaścu. Trochę drętwa atmosfera przez szefa ale da się przeżyć. Myślałam że będzie gorzej i w sumie stwierdziłam że dobrze się stało z tym l4 bo przynajmniej on ogarnął dziewczyny do wdrożenia programu który był na mojej głowie a ja już nie muszę się stresować że zaraz znowu wyląduje na zwolnieniu.
Wystarczy mi ciągły stres o ciążę, czy to się kiedyś skończy?? Ledwo byłam na wizycie a już się zastanawiam czy serducho małej dalej bije [emoji2356]
Sylwestra to kanapa i piżama i wino free [emoji28]

Pochwale się Wam moim łazienkowym foto, nie patrzcie na tło, teściowej łazienka [emoji28] Zobacz załącznik 1220281
Aga, ślicznie się prezentujesz z tym ciążowym brzuszkiem 🥰 Pasuje Ci jak ulał! :-) :) I ta dumna minka 🤩 Super!👍
Jak długo zamieszasz jeszcze pracować?
Z tym strachem i stresem to niestety tak jest, że odkąd nowe życie pojawia się pod naszym serduchem to zaczynamy się zastanawiać czy wszystko jest ok, czy niczego mu nie brakuje, czy jest zdrowe, czy ma się dobrze, czy poprawnie się rozwija ;) I to już tak zostaje na zawsze. Potem po porodzie martwimy się nadal, a jak dorasta to ponoć jeszcze bardziej ;) Taki już jest nasz matczyny los ;)
 
Do góry