reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

To chyba zawsze są jakieś różnice. Myślę, że nie ma co się martwić na zapas. Wszystko będzie dobrze ❤.
Tak ostatnio sobie myślałam, że jak nasze mamy były w ciąży, to nie było takiej techniki, takich badań i nie stresowały się na zapas.
Jak to mówi przysłowie: "Im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz" :D
Jest w tym prawda. Jak gadałam z moją mamą, to tez tak powiedziała. A USG to już w ogóle był luksus. Teraz to już nie dość, że USG mamy co najmniej raz w miesiącu, to jeszcze możemy zobaczyć dzidzię w 3D
Co prawda następne USG za 10 dni i mam nadzieję na jakies piękne fotki :)
@Zabulinka_86 a u Ciebie kiedy teraz wizyta?
 
reklama
Jak to mówi przysłowie: "Im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz" :D
Jest w tym prawda. Jak gadałam z moją mamą, to tez tak powiedziała. A USG to już w ogóle był luksus. Teraz to już nie dość, że USG mamy co najmniej raz w miesiącu, to jeszcze możemy zobaczyć dzidzię w 3D
Co prawda następne USG za 10 dni i mam nadzieję na jakies piękne fotki :)
@Zabulinka_86 a u Ciebie kiedy teraz wizyta?
To fakt. Człowiek jak nie wie, to spokojniejszy.
Ja mam wizytę 26.10., ale taką zwykłą bez USG. Wtedy dostanę skierowanie na połówkowe. Tak wyliczyłam, że gdzieś po 16.11 się zarejestruję, to już będę miał skończone 20 tygodni.
 
Hej. Byłam w końcu na becie 😜
22/09 wynosiła 533
5/10 wynosiła 40071
Byłam pewna, że będzie spadać. Bo w sobotę na USG był sam pęcherzyk a tu taka beta 🤔
Mam powtórzyć jeszcze w czwartek.
Czy beta byłaby tak wysoka przy pustym pęcherzyku? 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-10-03-13-42-29-799_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-03-13-42-29-799_com.android.chrome.jpg
    196,4 KB · Wyświetleń: 24
Hej. Byłam w końcu na becie 😜
22/09 wynosiła 533
5/10 wynosiła 40071
Byłam pewna, że będzie spadać. Bo w sobotę na USG był sam pęcherzyk a tu taka beta 🤔
Mam powtórzyć jeszcze w czwartek.
Czy beta byłaby tak wysoka przy pustym pęcherzyku? 🤔
Widzisz mówiłam, że nie ma co na zapas się denerwować. Kobieta to nie maszyna. Będzie dobrze ❤️
 
U nas dzisiaj dzień kontroli. Gin dokładnie zbadał Małego i główka wraz z brzuszkiem wychodzą starsze o 2tyg, a sam waży ok. 1750 gram :) Lekarz mówi, żeby się nie martwić, bo za 10 dni mam USG III trymestru i tam wszystko zobaczę dokładnie i będę już pewna, że nic złego się nie dzieje. Po prostu Mały jeszcze się nie obrócił główką w dół i ta główka też inaczej wygląda niż u dzieci, które powoli się wpasowują w kanał rodny. Ale ziarno niepewności zasiane :p

Jakie ziarno?! Jakiej niepewności?! Czyś Ty oszalała?! :p Młody pięknie rośnie, świruje sobie w brzuszku, a Ty się ciesz , że jeszcze nie ma nóg na Twoich żebrach 🤪

To chyba zawsze są jakieś różnice. Myślę, że nie ma co się martwić na zapas. Wszystko będzie dobrze ❤.
Tak ostatnio sobie myślałam, że jak nasze mamy były w ciąży, to nie było takiej techniki, takich badań i nie stresowały się na zapas.

Wręcz były nieświadome możliwych zagrożeń. Szczęśliwe Kobiety :)
 
Tez mi to wygląda na biochemiczna tylko martwi mnie to że miałam takie dwa cykle z rzędu. ale chyba rzeczywiście muszę wyluzować bo narazie moja głowa i myśli kręcą się tylko wokół ciąży [emoji2356]
Jak czytam Twoją wiadomość to od razu nasuwa mi się, że ciąża biochemiczna... :( Kobiety często mają ciąże biochemiczne i nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Badania statystyczne pokazują, że około 60% wszystkich ciąż kończy się wczesnym poronieniem. Kobiety traktują wówczas krwawienie jako spóźniony okres, a nie poronienie. My, które jesteśmy po stratach albo bardzo bardzo czekamy na dzidziusia wyczekujemy do dnia spodziewanej miesiączki, żeby jak najszybciej móc zrobić test, stąd czasem po prostu wiemy o tych biochemach....
Nie przybieraj sobie nic do głowy, nie obwiniaj się i nie zadręczaj. Biochemy zawsze były, mogą zdarzyć się naprawdę każdej kobiecie.
Cyc do przodu i się nie poddawaj ...
Tulę....
 
Tez mi to wygląda na biochemiczna tylko martwi mnie to że miałam takie dwa cykle z rzędu. ale chyba rzeczywiście muszę wyluzować bo narazie moja głowa i myśli kręcą się tylko wokół ciąży [emoji2356]

To wyluzowanie niestety wcale nie jest takie łatwe, ale jak pozytywnie się nastawisz to od razu zobaczysz pozytywne aspekty! Ja jestem pełna wiary, że przyjdzie pora kiedy będziesz jeszcze narzekać na nudną ciaze 😉 Tego Ci na maxa życzę!! ♥️
 
bardzo Ci dziękuję za miłe słowa [emoji8][emoji8][emoji8]
To wyluzowanie niestety wcale nie jest takie łatwe, ale jak pozytywnie się nastawisz to od razu zobaczysz pozytywne aspekty! Ja jestem pełna wiary, że przyjdzie pora kiedy będziesz jeszcze narzekać na nudną ciaze [emoji6] Tego Ci na maxa życzę!! [emoji3531]
 
reklama
A u mnie dziewczyny zapowiada się na sobotnio urodzinowy okres 🤣😓 Nie testuje oczywiście, bo przed okresem nigdy tego nie robię a pewnie się nie spóźni tylko przyjdzie o czasie tak się okresowo czuję po prostu ;)
 
Do góry