reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Właśnie odebrałam wynik badania histopatologicznego, a w nim: cechy zwyrodnienia zasniadowego kosmków.

Jestem przerażona!! Właśnie jadę na wizytę do ginekologa.
 
reklama
No i znów widzę, ze co szpital to obyczaj. Mnie po podaniu cytotecu kazali lezec przez 2 godziny, zeby sie dobrze rozpuscil i wchlonal, a potem polozne mowily, ze najlepiej chodzic, robic przysiady - oczywiscie na ile kobieta da rade. Ja mam wysoki prog bolu wiec nawet przeciwbolowych nie chcialam (pielegniarki byly w szoku) i wlasnie duzo chodzilam caly czas.
Którego dokladnie dnia wyszlas ze szpitala, przypomnij prosze?
Dostalas znieczulenie w kregoslup? Takie jak przy porodzie sn?

Poszłam w piątek, a wyszłam w niedziele. Znieczulenie to po prostu środki przeciwbólowe podane w kroplowce, wiec tragedii nie było
 
Właśnie odebrałam wynik badania histopatologicznego, a w nim: cechy zwyrodnienia zasniadowego kosmków.

Jestem przerażona!! Właśnie jadę na wizytę do ginekologa.

Mój wynik tez na mnie czeka, ale boje się go odebrać... Narazie jakoś mi nie po drodze ;)
Nie stresuj się! Niech lekarz na to spojrzy swoim fachowym okiem
 
reklama
Do góry