reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Ale IP pewnie funkcjonuje
Ale nie funkcjonują konsultacje ginekologiczne. Przychodnia patologii ciąży jest zamknięta i odsyłają do innych szpitali.

U nas jest tylko SOR, każdy, nawet ciężarne w nagłych przypadkach muszą przez niego przejść. Nawet do porodu. A SOR teraz odsyła z kwitkiem bo jest ognisko koronawirusa na oddziałach położniczych i ginekologicznym.
 
reklama
Ale nie funkcjonują konsultacje ginekologiczne. Przychodnia patologii ciąży jest zamknięta i odsyłają do innych szpitali.

U nas jest tylko SOR, każdy, nawet ciężarne w nagłych przypadkach muszą przez niego przejść. Nawet do porodu. A SOR teraz odsyła z kwitkiem bo jest ognisko koronawirusa na oddziałach położniczych i ginekologicznym.
Eh ale ten wirus wszystko komplikuje 😡 mimo wszystko trzymamy tutaj wszystkie kciuki żeby udało się szybko dostać do ginekologa i żeby jednak ta sytuacja miała szczęśliwe zakończenie 🥺
 
Właśnie wróciłam z wizyty. Lekarz powiedział że jest ciąża ale bardzo młoda. Krwawienie jak to określił małe nie jest ale też nie krwotok. Mam w środę powtórzyć beta hcg i w czwartek przyjść na kontrolę. No i mam się oszczędzać.
 
Właśnie wróciłam z wizyty. Lekarz powiedział że jest ciąża ale bardzo młoda. Krwawienie jak to określił małe nie jest ale też nie krwotok. Mam w środę powtórzyć beta hcg i w czwartek przyjść na kontrolę. No i mam się oszczędzać.
To jest bardzo dobra wiadomość!!!
A teraz do łóżka, na kanapę, nogi w górę i ani rusz stamtąd!
Dał Ci duphaston/luteinę?
 
reklama
To jest bardzo dobra wiadomość!!!
A teraz do łóżka, na kanapę, nogi w górę i ani rusz stamtąd!
Dał Ci duphaston/luteinę?
Nie dostałam nic bo powiedział że w tak wczesnej ciąży się nic nie daje. Jeszcze dziś muszę załatwić medycynę pracy ale to już mam umówione wszystko.
Na razie leżę w domu.
Wczoraj wygrzebałam duphaston i sama wzięłam ale nie wiem czy to był najlepszy pomysł 😒. Mam jeszcze prawie całe opakowanie.
Normalnie mam mdłości i śpiąca jestem, czyli ciąża daje o sobie znać ale czy na długo 😔.
 
Do góry