reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

hej:)) musze sie pochwalic ze przez ostatni tydz schudlam 1kg :-p bardzo mnie to uciesszylo i moja gin mnie w koncu pochwala :tak: do konca jeszcze 2.5 tyg....:-):-):-)
 
reklama
Ja na razie 9 kilo na plus.I sie nie martwie bo po pierwszej ciązy po 1,5 miesiąca wyglądałam tak jak przed,ale to wszystko dzięki temu,że karmiłam piersią.Karmiłam przez pół roku i przez ten cały czas chudłam,chociaż jadłam normalnie.Jak przestałam karmić to waga stanęła w miejscu.
 
Cześć dziewczyny! Ja jestem nowa na forum. Jestem w 27 tc i też się martwię swoją wagą. Nigdy nie byłam chudzinką. Przy wzroście 168 ważyłam ok. 62 kg. Przed ciążą dużo przytyłam niestety:-(. Mój mąż:happy: mi w tym bardzo pomógł:wściekła/y: bo wyszedł z wojska i ciągle kusił mnie jakimiś słodkościami (a on akurat ma świetną przemianę materii i na niego nic nie wchodzi więc może sobie jeść do woli. Ja niestety zaczęłam jeść z nim i taki tego efekt). Więc na pierwszym ważeniu w ciąży wyskoczyło 57 kg:wściekła/y:). Teraz nie wiem ile jest (ale 1,5 tygodnia temu 74:wściekła/y:kilo). A najgorsze jest to, że na początku ciąży tak nie tyłam bo miałam dość dużo ruchu. Teraz zaczęły mi wchodzić kilogramy bo gin zakazał mi ćwiczeń i spacerów i prowadzę siedząco leżący tryb życia (lekko skróciła mi się szyjka. Boję się jak to odbije się na mojej figurze:-(. Zazdroszczę tym wszystkim z was, które zaczynały z wagą 55 kilo:-(
 
Hej dziewczyny:)
Ja ważyłam 55kg, a jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży (dowiedziałam się w 4 tyg) to schudłam do 50kg i teraz jestem w 13tyg i dalej tyle ważę... chyba trochę mało... :(
 
Ja bardzo się martwię. Przed ciążą schudłam ponad 7 kg (ważyłam 52,3) mam 173cm wzrostu. Gdy zaszłam w ciążę - 46kg. Na początku miałam straszne mdłości zero apetytu itp. Trwało to do 13 tygodnia. Wtedy ważyłam już 44,7 ... Teraz (początek 16 tygodnia) ważę 44,9 :szok: Wszystkie wyniki badan krwi,moczu mam OK! Żadnej anemii itp. W ogóle nie widać jakbym była w ciąży. Dziecko z każdą wizytą mierzy tyle - ile powinno. Nie wiem co się ze mną dzieje, dziewczyny może Wy też tak miałyście?! Co zrobić żeby przybrać na wadze? I kiedy w końcu będzie widać brzuszek?!
Pozdrawiam.
 
Ja przez pierwsze 5 miesięcy ciąży nie wychodziłam z toalety:) nie przybierałam na wadze nic a nic a ważyłam 58 kg. A jak skończyły mi się wymioty i zaczęłam jeść to pod koniec 9 miesiąca byłam jak słoń 83 kg:). Moja mała urodziła się 14 kwietnia i do dzisiaj schudłam do 56 kg.
Nie martw się:) na brzuszek przyjdzie pora.
Pozdrawiam
 
reklama
No to temat wprost dla mnie...przed ciążą byłam na diecie,schudłam z wagi 106kilo na 74kg..i z powodu ciąży dietę rzuciłam.Problem polega na tym,że teraz nie mogę patrzeć na to co jadłam na diecie,mam zachciewajki na mięsko i wędliny i zwykły chlebek a nie lekkie pieczywko..co gorsza jestem dopiero w 2 miesiącu,zaczynają mnie męczyć mdłości i nie przełknę nic zdrowego..ja to się boję przytyć!!!!Jestem przerażona.
 
Do góry