reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Ja mam 13,5 kg+. W ciągu 2 tyg trochę schudłam. W sumie to już mam gdzieś tą wagę. Nie myślę bym już dużo przytyła, do porodu mało zostało, a że potem nie wiadomo kiedy zjem niektóre rzeczy więc teraz będę jeść to na co mam ochotę.:-)
 
czesc dziewczyny! wlasnie dolaczylam do babyboom wiec biegam po wszystkich forach. moja waga przed ciaza 47 kilo. dzis 60, co akurat mie bardzo pasyje, bo przy wzroscie 160 zawsze bylam za chuda:):-)
 
u mnie też w ciągu 2 tygodni aż 2 kg na plusie... w sumie mam +12kg ... :szok:... nie wiem gdzie ja mam te kilogramy???:eek:
 
A ja +3kg przez 3 tyg nie wiem czemu aż tak dużo musze dokładniej analizować co jem ,czytaj za dużo słodyczy:szok::zawstydzona/y::eek: ogólnie + 8,3kg , mam nadzieje że tym 9 miesiącem za dużo nie nadrobie.:zawstydzona/y:
 
Ja troszkę schudłam w szpitalu (ale nie tak znów wiele), dziś rano 77,6kg, czyli dokładnie 8kg na plusie od początku ciąży. I chyba już wiele nie przytyję przez te ostatnie dni, szczególnie, że dietę mam taką, że prawie nic mi jeść nie wolno.
 
reklama
Do góry