reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

a ja wysłałam D po kebaba... Pierwszy raz w ciąży mam ochotę na kebab... zdrowa dietka na samą noc. aż mi slinka leci:-) mniam........
o Boże... Uwielbiam kebaby!! Ale mi smaka narobiłaś:eek: Masakra............:oo:

Tylko u nas to już zamknięty mój ulubiony:-(

Ehhhh... A mówiłam ostatnio T., że musi mnie zabrać na ostatniego kebaba bo nie wiadomo kiedy znów będę mogła zjeść...
umieram...
z pragnienia...
 
reklama
o Boże... Uwielbiam kebaby!! Ale mi smaka narobiłaś:eek: Masakra............:oo:

Tylko u nas to już zamknięty mój ulubiony:-(

Ehhhh... A mówiłam ostatnio T., że musi mnie zabrać na ostatniego kebaba bo nie wiadomo kiedy znów będę mogła zjeść...
umieram...
z pragnienia...

już się nażarłam, u nas moja kebabownia ulubiona do 2 w nocy jest otwarta:-D:-D:-D
 
Łeeeeeeeeeeeeeeee... To luksus normalnie...
U mnie do 21 bo to w galerii handlowej:-(
Ale nie ma co- jutro wizyta po kebaba XXL obowiązkowa:-D
Już mi ślinka leci... :-D :-D :-D
 
Luizka super wiadomość,hmmmm to może jutro kupie moje ulubione cukiereczki;-):-Dja już miałam plan że do porodu nie jem słodyczy
 
Po ostatnim kebabie,którego zjadłam jakiś miesiąc temu tak mi obrzydły :/ - albo mi się smak zmienił albo rzeczywiście był okropny. Teraz to wcinam czekoladę z orzechami - jak mam napad to całą wsunę i mi mało...aaa i odkryłam,że na zgagę pomagają mi teraz gumy do żucia Orbit dla dzieci takie różowe :-) a ja gum przed ciążą nie znosiłam... zadziwiam sama siebie;-)
 
Przyznam się bez bicia, że w życiu kebaba nie jadłam :-D W ogóle, jakoś nie lubię fast foodów.. Jedynie zapiekanki z olsztyńskiego dworca :-D
 
Teraz to wcinam czekoladę z orzechami - jak mam napad to całą wsunę i mi mało...aaa i odkryłam,że na zgagę pomagają mi teraz gumy do żucia Orbit dla dzieci takie różowe :-) a ja gum przed ciążą nie znosiłam... zadziwiam sama siebie;-)

Ja też ostatnio strasznie dużo pochłaniam czekolady i batoników czasem na jednej na dzień się nie kończy :-)

Luizka to ładnie :tak:a te 5kg szybciutko poleci rownież
 
reklama
Do góry