reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Kachurek, no ta, ale ja np. startowałam z wagi 60 kg przy wzroście 157 cm... :/ bo troszkę mi się po zimie przytyło...więc suma sumarum,będę starała się zrzucić więcej niż te 11 czy 14 kg... Przynajmniej tak sobie obiecuję. Jakbym wróciła do swojej wagi 54 kg to byłby cud-miód - malina, no ale czas pokaże.
 
Ja tak samo... Przez zimę się spasłam jak cholera... Nigdy nie byłam tak nabita. W ogóle to tydzień przed zrobieniem testu przeszłam na dietę:-p Mój T. zapowiedział mi, że jak będe na jego diecie to pięknie schudnę:-) No i tak pro tygodniowej diecie mojego Kochanego okazało się, że jestem w ciąży;-) oprócz kilogramów nabytych w ciąży, czyli jak dotąd 14, chciałabym zrzucić jeszcze conajmniej 7-8, jak nie lepiej... Czas będę miała to czerwca przyszłego roku bo mamy wesele kuzynki T. więc mogę na zdrowo postarać się zrzucić te kg.
 
No całe szczęście że jest karmienie piersią. Ja w ciąży z Iwo przytyłam 22 kg , a Młody tak mnie doił że po 3 miesiacach byłam znowu przy swojej wadze. No i dobrze robił zakaz jedzenia czekolady, bo tylko na to miał uczulenie.
 
A powiedzcie mi... bo ja w ciągu 2 tygodni przytyłam aż 2 kg... czy to np może być woda, czy sam tłuszczyk? bo ja jestm 12 na plusie, ale szczerze to nie widze tego po sobie, no może ciut w doopce, bo moje majciory sprzed ciąży sa za male...
 
Elis to moze byc woda.Ja przybrałam 2 kg w 2 tyg i okazało sie ze to obrzeki,bo tłuszczyku mi nie przybyło.Terz mam 15 na plusie a ile jeszcze to okaże sie we wtorek:tak:
 
reklama
Mi się też przez ostatnie dwa tygodnie przyplątały dwa kg... Ale ja widzę po udach - mniej się ruszam, trufelki zajadam...
 
Do góry