reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Ja na razie rozstępów nie mam... tylko jeden z poprzedniej ciąży, który zrobił mi sie w miejscu gdzie miałam kolczyk w pępku... ale jak kolczyk wróci na swoje miejsce to rozstępu widac nie będzie:-p:cool:
 
reklama
Ojjjj zazdroszcze tym bez rozstepow :wściekła/y::wściekła/y: ;-)


u mnie waga stoi w miejscu 10kg, za to po prawej str tam gdzie mała się rozpycha..zrobiło się kilka rozstępów mimo gorliwego smarowania.
BEZ SENSU

To mi się tak bez sensu zrobiło po lewej stronie brzucha na dole... I tam mam brzucho większe... :tak::-D:confused2::-D

Mam to samo.... tylko, ze u mnie to sa okolice pepka - wiecznie wypchane pupa Damianka... Skora w promieniu 8cm dookola pepka wyglada jakby byla pokryta fioletowa pajeczynka ... do tego jest tak strasznie rozciagnieta, ze sie swieci na kilometr... wyglada jakbym miala jakas sliska, przezroczysta obrzydliwa powloczke wylana na ta okolice... tfu :zawstydzona/y:
 
Mi dość mocno ujawniły się rozstępy po pierwszej ciąży (własciwie po porodzie, bo całą ciażę nie miałam - pokazały się bezpośrednio po porodzie). Do tego pojawiły mi się 3 świeże, całkiem w dole brzucha... piersi póki co bez...
zastanawiam się nad tym intensywnym preparatem z musteli o którym tyle pisałyscie... hmm... i pewnie jakieś zabiegi w gabinecie kosmetycznym się pojawią..
 
To tak samo jak się robią rozstępy przy gwałtownym chudnięciu chyba...
W sumie z drugiej strony u Abejki mogło to być tak że je miała, tylko przez napięcie skóry nie były aż tak widoczne i dopiero jak dzidziuś wyszedł i brzuszek opadł to zaczęły być widoczne - ale to tylko takie moje teoretyczne domysły ;-);-)
 
To tak samo jak się robią rozstępy przy gwałtownym chudnięciu chyba...
W sumie z drugiej strony u Abejki mogło to być tak że je miała, tylko przez napięcie skóry nie były aż tak widoczne i dopiero jak dzidziuś wyszedł i brzuszek opadł to zaczęły być widoczne - ale to tylko takie moje teoretyczne domysły ;-);-)
hm to tez nie powód... bo ja amm stare rostępy ,których nie widac jak nie mam napietej skóry- czylli jak byłam szczupła nie było ich widac-tylko jak naciągnęłam skrórę- teraz je widac jak skóra jest napięta:tak::tak::tak: więc to raczej w drugą stronę działa:eek:
 
Oddam rozstępy. A nawet dopłacę :-D Któraś chętna?
Już nie mam siły się na nie skarżyć.. Płakać nad nimi też już nie..Fu, fu, fu..:dry:
Rozstępy zdecydowanie nie udały się matce naturze :baffled:
 
Ja rozstępów na razie, odpukać, nie mam. Zobaczymy czy nie pojawią się po porodzie. Za to już 13 kilo do przodu jestem:-(
 
reklama
A ja po dzisiejszej wizycie +2 kg w 2 tygodnie!
Ale lekarz mówił, że teraz to woda się gromadzi, że to normalne na samą końcówkę ciąży.
W sumie to ostatnio strasznie na twarzy spuchłam... O nogach nie wspomne bo to już 24/24 mam balony od kilku miesięcy, palce u rąk czasem też, ale żeby twarz? Przeokropnie wyglądam... I pełno krostek mi się znów na twarzy zrobiło...;/
 
Do góry