reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

mój mąż mi wczoraj powiedział że schudła mi pupcia i nogi a brzuch wysunął się do przodu,jak by go posłuchać,oznacza to że moje ciałko się zmienia:)
 
reklama
wampirko a co ma się stać dzidzi bez mięsa? jest wiele mam wegetarianek (w tym i ja), które nie jedzą mięsa od lat i świetnie się mają (ja akurat mam lepsze wyniki odkąd mięso odstawiłam);
poza tym tak to już w ciąży jest, raz masz na coś ochotę, a raz nie;
dobrze będzie!:)


wreszcie waga drgnęła - 1 kg do przodu
 
wampirko a co ma się stać dzidzi bez mięsa? jest wiele mam wegetarianek (w tym i ja), które nie jedzą mięsa od lat i świetnie się mają (ja akurat mam lepsze wyniki odkąd mięso odstawiłam);
poza tym tak to już w ciąży jest, raz masz na coś ochotę, a raz nie;
dobrze będzie!:)
no wiem wiem,ale Wy to też trochę zastępujecie soją i jej przetworami i jecie wogóle jakoś tak inaczej,wiesz zapewne co z czym połączyć by Ci niczego w organizmie nie brakowało,a ja zawsze mięsożerna byłam i to na maksiorka a teraz tylko jabłka i płatki z mlekiem,stąd to moja pytanie:)
 
a warzywa? możesz jeść? jakieś mrożonki (tylko z dobrego sklepu, żeby nie były wielokrotnie rozmrażane i zamrażane), do tego ziemniaki posypane ziółkami, takie aromatyczne; mleko moja ginka poradziła zastąpić sojowym, z uwagi na zawartość uczulającej kazeiny w krowim;
ps. kilka lat temu też byłam pierwszorzędnym mięsożercą, więc wiem, jak trudno wymyślić coś innego na obiadek:)
 
andariel warzyw i owoców to ja wcinam mase:)wiem że nie powinnam krowiego mleka pic ale sojowego nie lubiłam nawet jak jeszcze w ciąży nie byłam,w ciaży nie próbowałam,więc musze kupic i może mi soja podejdzie:)pozdrawiam
 
a ja rosne i rosne :-)
Moj Boze juz 3kg na +:szok: czy to oby nie za szybko i nie za duzo:confused: coz widocznie fasolinka potrzebuje :-)
 
reklama
Do góry