reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

Witam, dawno mnie tutaj nie było ze względu na zamieszanie związane ze ślubem :-) W walentynki będziemy ślubować sobie miłość :happy: Maleństwo i ta data to chyba prezenty od losu :-D Co do zmian ... To ja schudłam od początku ciąży 8 kg. Stres, mdłości, jeszcze grypa mnie dopadła jakiś czas temu, dopiero teraz zaczynam jeść coś bez wstrętu ... Potrafię jechać 20 min do lokalu gdzie podają pierogi ruskie ale takie pyszne :) Dzisiaj też się na nie wybiore :happy: Na brzuszku jakbym cos widziała na dole zmiane ale zawsze miałam tendencje do brzuszka dlatego narazie nic nie zauważam specjalnego. To już 15ty tydzien ! A na USG w 12 tyg lekarz zobaczyl ze to może być chłopiec, ja prawie codziennie oglądam nagranie z badania i cos tam jest miedzy nóżkami, jest szansa że to pępowinka tak się ułożyłą ... Bo bardzo chcemy dziewczynke :-) Dziewczynka będzie Amelia a chłopczyk Gabriel :-D Nie mogę sie doczekac pierwszego kopnięcia !!! Ale sie rozpisałam .... Pozdrawiam gorąco !!!
 
reklama
DiamondMum, gratuluję ślubu
nieźle schudłaś, przez ten czas, żeby cię teraz wiatr nie zdmuchnął ;)

u nas też lekarz powiedział w 12 tyg, że jedno dzieciątko to chłopak
mam nadzieję, że drugie okaże się dziewczynką

Życzę Wam pięknego ślubu i żeby to była pępowinka a nie siusiak
 
za to piersiaczki urosły mi bardzo,tzn moze nie tyle urosły co się zrobiły pełniejsze,a brzusio wystaje,widać ze jestem ciężarówka:)przynajmniej ja widzę!biodra to nie zauważyłam by się poszerzyły,za to nogi mi schudły,nie wiem czemu ale spodnie mi tak dziwnie w udach wiszą,a może to przez brzusio?
 
za to piersiaczki urosły mi bardzo,tzn moze nie tyle urosły co się zrobiły pełniejsze,a brzusio wystaje,widać ze jestem ciężarówka:)przynajmniej ja widzę!biodra to nie zauważyłam by się poszerzyły,za to nogi mi schudły,nie wiem czemu ale spodnie mi tak dziwnie w udach wiszą,a może to przez brzusio?

mam dokładnie tak samo z tą małą różnicą, że ma wadze mam "+3" z tym, że ważyłam się wieczorem. Jak dla mnie to dramat. Mojemu bardzo piersi się podobają. Mówi, że taki pełne i duże. Łobuz.:-)
 
U mnie waga stoi w miejscu, nie przytyłam ani kilograma, brzuszek jednak już widać :blink: W pasie mam ok. 8 cm wiecej, w biodrach jak narazie nic. Biust zawsze miałam okazały teraz zrobił się jeszcze pełniejszy.
 
Szczesciary z Was Dziewczynki, ze kg tak do Was nie lgna :-)
Z tego co obserwuje siebie widze ze sytuacja wyglada identycznie jak przy I ciazy (nawet z karta ciazy sie zgadza)-wtedy najwiekszego szkou wagowego doznalam na poczatku, pozniej ladnie sie ustabilizowalo i kg przybywalo po rowno a skonczylo sie na niecalych 12, a wiec niezle :-)
wydaje mi sie ze moj organizm na poczatku zawsze nadrabia braki-w koncu niecale 50kg na 164cm to nie jest az tak duzo... teraz jest niecale 53, no i w bioderkach z 4 cm:szok: z tym ze nie wydaja mi sie one obtluszczone, tak wiec pewnie zwyczajnie sie rozeszly...
 
Nie wiem, czy to najlepsze miejsce - nadal mam 4 kg na minusie - po maltku zaczyma jeść, ale waga stoi.
 
reklama
Do góry