reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych dzieciaczków

Julka miala 7 miesiecy jak ja wazylismy i miala 9340:):)nio niezle.... a ciuszki juz kupuje na 6-9 miesiecy i wszystkie spodenki ma za krotkie wiec musze teraz jej kupic 9-12:)
 
reklama
Mateuszek ma 7msc i 2 dni i wazy 9400 i 73cm. Slodki ciezarek. Uwielbia byc noszony na moj sprzeciw nie reaguje wie ze krzykiem wszystko osiagnie a moje rece juz nie wytrzymuja:szok:
 
Dzień dobry wszystkim!!!
u mnie nie jest tak dobrze, maluszek urodził się 3750 i 59 cm a teraz ma 7 miesięcy i waży 6500, od wczoraj mamy trzecie mleczko i kropelki na lepszy apetyt a jeśli to nic nie da to czeka nas szpital i badania!!!! sama już nie wiem co mam robić gdyż za wszelką cenę chce się tego ustrzec i nie iść tam!!!! :-( Doktorowa nie wie za bardzo z jakiego to może być powodu ale bardzo możliwe że jest to związane z jego bardzo słabym napięciem mięśniowym!!!
 
Witaj kasienka 2701. waga twojego malenstwa naprawde jest troche niepokojaca. A czym karmisz malenstwo. Moze ma alergie i z tego powodu slabo przybiera na wadze. Moj maly za bardzo nie chce mleka ale za to uwielbia kaszki owoce a nawet kotlety, ziemniaczki. Czasem powod jest bardzo bardzo blahy jesli ty masz bardzo drobna budowe to i dziecko nie bedzie DORODNE. Ale jesli faktycznie cos sie dzieje lepiej to sprawdzic. Nie martw sie na zapas. Szpital to pewnie tylko badania dzien dwa i po krzyku. A jesli cos mialabys zaniedbac to pewnie tego bys nie chciala. Pozdrawiam
 
kaskax25 wiesz co ja może nie jestem drobnej budowy ale mój mąż jest bardzo szczupły więc to może mieć po nim! Kacperek waży 6500 i ma 74 centymetry, teraz dostał mleczko sojowe i mam nadzieje że po tym mleczku już będzie wszystko dobrze, najpierw miał zwykły bebilon,później bebilon pepti a teraz to sojowe!!! jeśli przez tydzień czy dwa nic nie przybędzie to jeszcze w tym miesiącu albo w listopadzie pójdzie do szpitala bo dowiadywałam się ale badań tych nie można zrobić prywatnie, lecz tylko w warunkach szpitalnych!!! Ale jeśli miało by się dziadź później coś bardzo poważnego to nie darowałabym sobie tego nigdy!!!!!
Pozdrawiam!!!!
 
Kasienka 2701 mam nadzieje ze to mleczko wam pomoze tylko ciekawe czy bedzie chcialo je pic bo moj starszy syn (alergia pokarmowa) mial tez kiedys isomil (sojowe) i nie bardzo chcial je pic. Tylko ze on poza mlekiem jadl mase innych rzeczy i nigdy nie mialam problemu z jego waga. Trzymam za was kciuki i odezwij sie koniecznie jak wam idzie.
 

Załączniki

  • S6300781.JPG
    S6300781.JPG
    210,1 KB · Wyświetleń: 59
kaskax25 Właśnie przed chwilką wróciłam od lekarza z malutkim bo musiałam jechać po receptę a przy okazji na zważenie malucha i okazało się iż przez trzy dni przytył 50 deko więc teraz waży 7 kilo!!!:happy2: i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa bo nie musi dzięki temu iść do szpitala!!!! :-) jak tylko będę miała jakieś wiadomości to się odezwę!!!!!!
Pozdrawiam!!!!!
 
reklama
Kasienka 2701 bardzo sie ciesze ze sie wam udalo uniknac szpitala, ja tez nie cierpie szpitali ale jak maly mial dwa miesiece trafilismy tam z zapaleniem oskrzeli i nie bylo wyjscia, szukalismy ratunku. Mam nadzieje ze teraz juz sie tak nie martwisz a jak maly w takim tempie bedzie przybierac to ci w koncu niezly klopsik urosnie. Zartuje, niektore dzieci sa po prostu bardzo szczuple. Ja np. bym chciala zeby moj maly wazyl deczko mniek. Chociaz juz teraz troche przystopowal z waga. Ciagle chce zeby go oprowadzac to troche kalorii spali. A mleczko sojowe pije? Mozesz mu troszke tam kaszki owocowej dorzucic troche zabije ten posmak soi, no chyba ze ze nie moze twoje dziecie. Pozdrawiam i odzywaj sie.
 
Do góry