reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

reklama
Witam, dawno mnie nie było ale po dzisiejszym szczepieniu mam się czym pochwalić.
Marcelinka 13miesięcy 12,360kg :-) lekarka powiedziała że słuszna waga:-D
 
widzę, że Zosia też z tych wersji kompaktowych :-)

Dlaczego nie ma Cię na wątku głównym!!!

marzenka pyta który rocznik jesteś :-)
 
Zaglądam do Was Mamusie i ciekawa jestem wagi rówieśników Matysia. Tak jak myślałam... (Mamstud przybij "pionę") na 13m-cy mój synek ważył 9200g i mierzył 81cm więc istny szczypior. Za to Pani doktor mówi, że chodzi jak dwulatek, a biega non stop, więc jak ma chłopak odłożyć boczki;-):tak: Pozdrawiam!
 
Zaglądam do Was Mamusie i ciekawa jestem wagi rówieśników Matysia. Tak jak myślałam... (Mamstud przybij "pionę") na 13m-cy mój synek ważył 9200g i mierzył 81cm więc istny szczypior. Za to Pani doktor mówi, że chodzi jak dwulatek, a biega non stop, więc jak ma chłopak odłożyć boczki;-):tak: Pozdrawiam!

Hej Saro,miło Cię widzieć:tak:Wpadnij do nas na główny:tak:
 
Saro jeszcze Kamilek jest z 2, Kamyś 13 miesięcy 9,10 taka mała drobinka ale Pani dr mówi że ok wszędzie go pełno także nie ma kiedy tyć. :)
 
reklama
Do góry