reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Uwaga uwaga, dziś stanęłam na wadze po raz pierwszy od porodu (poród 13 dni temu) i oto ogłoszenie wyników:
waga w dniu porodu: 97kg (MONSTRUM!!!)
waga dziś: 85kg
Ufff! Ale mi ulżyło! Motylem jestem :-)
 
a ja nie mam kurcze wagi, ale mam wrazenie, ze jestem chudsza niz przed ciążą (w ciazy przytylam niecale 8kg). brzucha nie mam po 3 tygodniach juz wcale, troche skora tylko jeszcze malo naprezona, ale pewnie kwestia czasu :))
 
Martuska - mam tak samo z ta skora...taki mieciutki waleczek jeszcze.
Ok: waga w dniu porodu 81,6 dzis po niecalych 3 tygodniach 69 kg :)))))) na razie zwolnilo i chwala Bogu bo bym zniknela :p
 
a u mnie tak to wyglada:
waga w dniu porodu ok 87 kg- nie wiem dokladnie bo bylam w szpitalu.
dzis 72 kg. do wagi z przed ciazy pozostalo mi zgubic 13 kg.
a brzuszek jeszce troche jest.
 
Witam dziewczynki a ja w dniu porodu ważyłam 80 kg teraz ponad miesiąc później 68,7kg.
Ehh ,a zostało jeszcze prawie 14 kg do zrzucenia:(
 
reklama
Do góry