reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
A ja się dziś przeraziłam, w ciągu tygodnia 3 kg przybyło. Ostatnio przestałam dbać o siebie także od teraz dieta bezsolna, bezfrytkowa i mniej slodyczy. I niech teściowa mi nie mówi że mogę jeść bo i tak duzo nie przytyłam. Będzie cięzko, o zgrozo:szok: a miałam nie przekroczyć 70.
 
A ja zaczynam szukać sobie jakieś dietki, nie karmię więc mogę kombinować... ale wiadomo że bez ćwiczeń raczej słabo to będzie, od kiedy po CC można np zacząć biegać? Jeździć na rowerku stacjonarnym? Wiem że brzuszki to jakiś miesiąc albo i dwa...
 
z tego co wiem pológ to połóg i lepiej se odpuścić a brzuszki po cc nawet dłuzej..lepiej nei męczyc blizny szczególnie tej na macicy...no i dwa by przepukliny nie dostac...

Duralex ROzalko mam dwie..ze niby teraz zostawiaja ta pierwsza bo niby bezpieczniej sama jestem mega zdziwiona..
i tez mialam jedna nitke na calej długosci..żadnych zgrubien nic..gładka kreska
 
Ponawiam próbę zamieszczenia kartek z ćwiczeniami po porodzie. Poprzednio pisałam na ogólnym, więc napiszę Wam jeszcze raz: stanowczo odradzam ćwiczenie nr 17 - bo musiał je wymyślić ktoś "niedouczony" (tak na przyszłość: nie tylko kobietom w połogu, ale WSZYSTKIM nie wolno robić ćwiczeń w pozycji leżącej, w których podnosi się obie nogi pod kątem mniejszym niż 90 stopni - czyli wszelkiego rodzaju "nożyce" itp. są ZAKAZANE - dla dobra naszego kręgosłupa!!!)

http://img841.imageshack.us/img841/7330/ccf2010080700000.jpg
http://a.imageshack.us/img717/923/ccf2010080700001.jpg

Miłego ćwiczenia! :-)

Sprawdziłam - tym razem zdjęcia ładnie się otwierają.
 
dzisiaj 8 dzień po porodzie i całe 9kg mniej czyli już wszystko ze mnie zeszło ciążowe plus dodatkowy jeden kilogram0 jak sądzę zasługa dietki szpitalnej. Co do szwów- wczoraj mi w szpitalu jeszcze zdjęli to wszystko, a było tego spooooooro.
 
reklama
Do góry