reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

ja mam jeszcze 4 kilo do zrzucenia ktore cus nie cus nie chce spasc a jestem ponad 3 tygodnie po porodzie ale sukces jest bo mieszcze sie w dzinsy sprzed ciazy i biegam w nich praktycznie juz dwa tygodnie . brzucha nie mam tylko skora na brzuchu troszke zflaczala ale jeszcze zakaz na cwiczenia bo jak bedzie zielone swiatlo to zabieram sie za siebie!
 
reklama
Ja po ok. 10 dniach po porodzie już miałam wagę sprzed ciąży (- 12 kg). Tylko, że przed ciążą przez kurację hormonalną zbędnych kilogramów mi przybyło i jeszcze to chciałabym zrzucić, a więc chcę jeszcze te 6-7 kg spaść... Na razie waga niestety w miejscu..
Choć przynajmniej opuchlizna mi powoli schodzi, bo już obrączkę wciskam na palec ;P
 
A u mnie waga stoi, cały czas 62:( Nie wiem dlaczego... nie dosypiam, chodzę na ponad 3 godzinne spacery 2x dziennie, nie dojadam bo przecież jak? A waga dalej się nie rusza... chyba się popsuła bo brzuszek robi się pomału mniejszy:szok:
 
U mnie też póki co waga stanęła w miejscu, od jakiegoś tygodnia ani drgnie:/
Nadal mam 7 nadprogramowych kilogramów i nie wchodzę w dżinsy sprzed ciąży...
Wszyscy wkoło mówią, że i tak dobrze wyglądam i takie tam ale ja jakoś nieswojo się ze sobą czuję...
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o moje kilogramy to z 22 które przytyłam w ciąży zgubiłam póki co ok 10-11 kg ale i tak jest dobrze i jestem zadowolona, bo brzuszek spadl prawie całkowicie... tylko dołem takie lekko obwisły jest ale jak założę normalne spodnie i bluzkę to nie widać :-)
 
No to u mnie podobnie,waga stanęła w miejscu.A bym była zadowolona jakby mi jeszcze z 4 kilo spadło i wtedy OK.
 
dolaczam do grupy stojacych w miejscu :) juz ponad 2 tyg waga ani drgnie. 10 kg w dol i koniec. mam plan: do gwiazdki 10 kg, do wakacji letnich kolejne 7. zobaczymy :)
 
reklama
to i ja stoję w miejscu.Mi praktycznie w ciągu tygodnia po porodzie spadło 14kg i od tamtej pory stop. Zostały mi jeszcze 4kg.
A brzuch dzień po porodzie był zupełnie nie widoczny. Mam trochę oponę ale przed ciążą też była :)
 
Do góry