reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

dziewczyny nie martwcie sie faktycznie ta waga szybko leci w dol, jesli sie karmi:))) ja po 10 dniach w poprzedniej ciazy juz mialam tyle co przed ciaza wiec glowy do gory, bedzie dobrze
cosya nie wiem czy dziewczyny cwicza- ja jednak uwazam ze do 6 tyg. Powinno sie od cwiczen na brzuszki powstrzymac- no ja tak mysle , ze najpierw lekarz powinien zobaczyc czy tam jest juz wszystko w porzadku.
 
reklama
Powiedzcie kobietki, czy Wy już wykonujecie jakieś ćwiczenia na brzuszek?

Jeśli poród był SN i nie ma się jakiś mega uszkodzeń w środku (pęknięcie macicy, szyjki itp) to można już nawet 24h po porodzie wykonywać lekkie ćwiczenia. Oczywiście nie typowe brzuszki :-) Tak powiedziała mi położna i ponadto jak zamówiłam pas poporodowy Pani Teresy to dostałam zestawy ćwiczeń na różne etapy połogu :tak:

Martitko zazdroszczę takiego szybkiego powrotu do super figurki :tak: ;-) Łudzę się, że też szybciutko zacznę paradować z płaskim brzusiem tak jak jeszcze te kilka miesięcy temu przed ciążą.

Niestety, tak jak jeszcze jakiś czas temu chwaliłam się totalnym brakiem tych przeklętych rozstępów, tak wczoraj odkryłam niewielkie "draski" wokół pępka :no: Jestem załamana :-( ale się nie poddam i już zamówiłam balsam i serum z Palmer's i będę walczyć :-D I pomyśleć, że to wszystko wina mojej dowcipnej Córci, która upodobała sobie mój pępuszek do wyciągania przezeń swoich kończyn :baffled::rofl2: No ale cóż, wybaczam :-p
 
bonusowa jak dostaniesz kosmetyki to od razu serum na rozstępy nakładaj! mi pieknie powstrzymało i cofnęło. Jak będzie za lepkie to kropelkę balsamu dodaj. Też byłam pewna , że unikne... nie miała predyspozycji i moja mam przeszła przez ciążę bez rozstepów a przytyła ponad 20 kilo.. niestety...
 
bonusowa jak dostaniesz kosmetyki to od razu serum na rozstępy nakładaj! mi pieknie powstrzymało i cofnęło. Jak będzie za lepkie to kropelkę balsamu dodaj. Też byłam pewna , że unikne... nie miała predyspozycji i moja mam przeszła przez ciążę bez rozstepów a przytyła ponad 20 kilo.. niestety...

Tak zrobię :tak:

No, ja w sumie "tylko" 13kg na +, do tego brzusio stosunkowo niewielki... Moja mama też żadnego rozstępu po ciąży nie ma ( a 25 lat temu nikt nie słyszał o kremach na rozstępy tylko zwykłą oliwką się smarowała). Moja skóra na brzuszku mięciutka, elastyczna, niby mam nawet jeszcze zapasik, bo spokojnie mogę się uszczypnąć, ale wokół pępka malutkie, dość płytkie sznytki są :-( No ale jedno dobre, że w zasadzie od razu zauważyłam i będę działać :-)
 
Dziekuje za tyle milych slow. Wszytskie odzyskamy nasze figury sprzed ciazy musimy byc tylko cierpliwe.
Co do cwiczen to basen jest zakazany przez miesiac a wszytskie inne cwiczenia przez 2.
 
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro ja kupuje u tej dziewczyny, ma duzy wybór i tanio, nawet jak teraz nie ma jakiegoś produktu, to zaraz będzie.

Perfumeria "Ex-mini" we Wrocławiu, przy ul.Piłsudskiego 41
Drogeria "Penelopa" we Wrocławiu, przy ul. Legionów 10
Perfumeria "Juwil" we Wrocławiu, przy ul.Broniewskiego 16


"Aroma" we Wrocławiu, przy ul. E.Horbaczewskiego 4-6
Sklep Zielarsko-Medyczny"Herbaria"S.C. w Legnicy, przy ul.Złotoryjskiej 11/15

tu możesz kupić u siebie w mieście
 
a ja znow przybralam na wadze teraz waze 67,5 tak wiec przytylam prawie 16 kg jak dla mnie to duzo.................................
 
Cosya ja też nie ćwiczę jeszcze (i wątpię, czy potem zacznę, jak znam siebie:)). Słyszałam ostatnio, że brzuszek się chowa do 2 mcy, czyli tak jak pisze Martitka-po 2 mcach można zacząć coś robić.
 
reklama
No to i ja po raz kolejny wprowadzę aktualizację. Na dzisiejszej planowej wizycie waga wskazała 63 kg, czyli od początku jestem 6 na +. Chyba jestem zadowolona :)
 
Do góry