reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
riba prędzej czy później dasz radę zrzucić te zbędne kilogramy więc póki co się nie stresuj, to za krotki czas żeby tak odrazu pozbyć się całości :tak:
 
Dziewczynki pocieszania ciąg dalszy-mam już mniej niż przed ciążą... (mam nadzieję, że tak już się zatrzyma...). Tryb życia i koleczki Jasia robią swoje... (mimo, że staram się ładnie jeść, bo karmię).
 
Wuzelek pocieszaj mnie kochana dalej. Bo tylko na to liczę.

Nie mogę na siebie patrzeć, ledwo 165 cm wzrostu i ważę 85 kg :shocked2: a więc od początku ciąży 17 na plus. Tragedia.

Fakt że przestałam ćmić papierochy i na początku do 5 miesiąca przytyłam 10kg. Teraz na szczeście się unormowało i przybieram około 1-2 kg miesięcznie. Boziu jak dobrze że już tak malo mi zostało bo się bałam że do 100 dociągne.......
Także mam nadzieję że mały ssak wszystko ze mnie wyśle. Oby, daj Boże!!!
 
luizka4don jedyna nadzieja w naszych dzieciach, bo sama bez karmienia to chyba bym rok musiała zrzucać,a tak liczę że Dzidzior coś pomoże mamusi:rofl2:
 
reklama
Do góry