reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Martitko - wow:szok:ciekawe ile mi zajmie dojscie do takiego stanu....

Ja to sie chyba pogubilam juz z tymi moimi kg. W ksiazeczce ciazy startuje z 67 kg (mam prawie 170 cm wzrostu i nigdy tej wagi nie bylo po mnie widac - ciezkie kosci hehe) Teraz jest juz 81,6 kg....a wiec 14,6 na plusie.....Tylko ze te 67 kg to juz waga ze stycznia po swietach itp. wiec sie nie liczy:zawstydzona/y: Powinno sie liczyc od poczatku grudnia czyli od 63 kg.....to wtedy mi wychodzi 18,6:szok::szok::szok:MASAKRA, mam nadzieje ze zrzuce szybko:tak::tak::tak:

Lusia - u mnie kosmetyki Palmers sa normalnie na polkach w supermarkecie:-DNie wiedzialam ze sa az tak dobre. Zeby bylo smieszniej zakupilam na chybil trafil krem do pielegnacji pupy dla dziecka:-Dbo innego nie bylo. Ma super zapach i konsystencje:tak:Sa tez kosmetyki dla mam:tak:takze sobie spokojnie nabede.
 
reklama
NAVIJKA na pewno szybko zrzucisz!! ja startowałam niestety z 75 kg (10tc) (172 cm) , przytyło mi się przed ciążą, tzn w trakcie tych dwóch pierwszych miesięcy... miałam wrażenie, ze wpadło mi z 7 kilo... ale całe dnie mogłam jeśc pierogi ruskie... i pieczywo! taki szał węglowodanowy, zanim się dowiedziałam o ciązy miałam też mega zachcianki na macdonalda, którego normalnie nie tykam... i to niestety się odłożyło... a potem doszły słodycze w celu rozruszania malutkiej... płakać mi się chce, mam koszmary senne... zawsze byłam trochę zakompleksiona , a teraz to już apogeum... boję się spotkać kogoś znajomego sprzed lat...:-( przed ciążą miałam rozm 38... a teraz 42 i to na styk... wiem, że najważniejsze jest dziecko, że z waga jak bedę chciała to się uporam, ale nie wiem jak moj kochany mąż może na mnie patrzeć, na szczęście nie dał mi odczuć , że cos jest nie tak, ale mu nie wierze...
a do tego jestem słabej dupy i marudze jak stara baba , a potem wsuwam kanapeczkę, tudzież batonika... albo frytki o 22 , bo przecież w ciąży jestem:crazy:
spróbuje jutro nie jesć słodyczy i pieczywa... ciekawe jak mi pójdzie..
 
Lusia-Nie martw sie ja jestem tez duzo na plusie 23kg ale pocieszam sie ze jak po ciazy sie wezme to napewno po jakims czasie zrzucę daje sobie pol roku wiec glowa do gory jeszcze bedziemy szprychy heheh
 
Martitko - gdzie to "ciasto"?? Ja takiego brzucha nawet pzred ciążą nie miałam :-) Super - gratuluję powrotu do formy!!
 
Mój stan wagowy - startowałam od 63kg a obecnie ważę ok. 81kg. Jestem dość niską osobą więc kilogramy widać. Przybyło mnie wszędzie ale najwięcej to tyłek i uda. Przez całą ciąże pieczołowicie dbałam i dbam o brzuszek i piersi. Ale uda - masakra-cellulit-rozstępy. Ale poradzimy sobie i z tym. Na początku miałam doła i to okropnego, Teraz nie zwracam uwagi - staram się bynajmniej.
 
Lusia, Luizka - DAMY RADE!!!!:-DW zeszlym roku w wakacje w tych upalach zrzucilam 7-8 kg w ok. 5 miesiecy. Moje cialo szybko chudnie:tak: az M marudzil ze za chuda jestem:szok: teraz to marudzi zebym tylko "taka nie zostala" :crazy:
Patrze na moja mamcie - jak 10 lat temu byla w ciazy z moim bratem wygladala tez jak czolg!!! A w 3 miesiace pozniej chuda jak szczapa - az za bardzo:-pJestesmy identyczne jesli chodzi o figure, dlonie, stopy, tyle ze ja o glowe wyzsza:-D No i mama nie miala nigdy rozstepow ani po mnie ani po bracie - u mnie poki co kilka malych na udach i cycochach. Licze na genetyke ze tak jak mama szybko sie uporam z kilogramami:tak::tak::tak:A jak nie to bedziem walczyc!!!
 
Martitiko brzuch masz świetny, gładziutki!!!! Czy Ty oby na pewno w ciąży bylaś? ;-)


Hm...a ja znowu kg do przodu więc 15 na plusie i 109 w obwodzie :szok:
 
Lusia, Luizka - DAMY RADE!!!!:-DW zeszlym roku w wakacje w tych upalach zrzucilam 7-8 kg w ok. 5 miesiecy. Moje cialo szybko chudnie:tak:
tez sie pocieszam tym, że w zeszłym roku schudłam ok 10 kg odstawiając pieczywo i słodycze, przez właśnie 5 miesięcy..a wcale sie nie głodziłam... szybko mi waga spada na nabiale, warzywach, owocach i od czasu do czasu chudym mięsie, tylko teraz nie wiem jak będzie z tymi produktami podczas karmienia...i stąd mój lęk...
 
reklama
Do góry