reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

juz już palmers scar serum, juz chyba gdzieś pisałam. Tylko na Allegro i w pojedynczych sklepach GDZIE KUPIĆ KOSMETYKI PALMER'S? tu sa adresy, ale ostrzegam nakłada się to tragicznie...ja gesty miód... no ale warto, ja juz ryczałam z powodu tego świństwa a teraz widzę, że jest nadzieja!! nie wiem co prawda czy w ciąży można stosować, ale ma 5 składników i wszystkie naturalne , dlatego zaryzykowałam.
 
reklama
martitka tylko pozazdrościć.

Ja 10 dni po porodzie mam 9,2kg do tyłu ale tak jak mówisz to woda.
A 8 kg tłuszczu !!!! do zrzucenia mi zostało.
Muszę się wziąść w garść i zrzucić je jak najszybciej bo później te kg będą się za mną wlec do końca życia:-(
 
najgorsze, że za bardzo nie można diet stosowac karmiąc... tak myslałam, to warzywa większość wzdymająca, więc nie wolno... owoce duzo uczula ... nie wolno , na chlebie, ziemniakach i mięsie chyba nie schudne:wściekła/y: a dzisiaj miala takie koszmary, że urodziłam i byłam taaaka wielka, tłusta, wszyscy komentowali... ehhh, no ale jak się pozwalało w ciąży na zachcianki to trudno miec teraz pretensje
 
najgorsze, że za bardzo nie można diet stosowac karmiąc... tak myslałam, to warzywa większość wzdymająca, więc nie wolno... owoce duzo uczula ... nie wolno , na chlebie, ziemniakach i mięsie chyba nie schudne:wściekła/y:
a ja Cie zapewniam,że jest to mozliwe.
O ile karmisz piersią.Dziecko wysysa duzo tłuszczyku,a po za tym nie wszystko co narałysmy w ciazy to tłuszcz,a też duzo wody,dodatkowa krew,łożysko,dziecko...wszystko waży.
Po pierwszym porodzie wyszłam ze szpitala o ponad 10 kilo lżejsza,po miesiacu juz ważyłam mniej niz przed ciazą.
 
Rozalka a ile przybrałaś w sumie w pierwszej ciąży? ja mam teraz z 17 na plus:crazy:

Ehtele widzę, że na allegro właśnie nie ma serum... dopiero co było ja kupuje u tego sprzedawcy Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro często ma, ok 40 zł u niej kosztuje, najlepiej spytac kiedy dostawa, używam też balsamu z pompką na rozstępy tego PALMERS NA ROZSTĘPY DLA KOBIET W CIĄŻY+PREZENT (1161701030) - Aukcje internetowe Allegro też bardzo dobry, szybko się wchłania, ale zapach średni.
a serum jak jest to wygląda tak Serum na Blizny

może troche to wygląda na reklamę bo tak zachwalam, ale naprawdę ja jestem zaskoczona działaniem tych kosmetyków, a w sumie są tanie ( no może serum średnio)
nie wiem czy oglądacie " jak dobrze wyglądać nago" tam robia takie testy, dają dziewczynom np kosmetyki, bez etykiet, w innych opakowaniach i oceniają, ten balsam palmers z pompką otrzymał najwięcej punktów, same zachwyty, a okazało się, że inne testowane kosmetyki było po ok 200-300 zł... i nie działały.
 
reklama
Do góry