reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Bombusiu - ale ja jem naprawdę sporo w ciąży - no, może nie więcej nż normalnie, ale normalnie jem dużo bo jestem łasuchem . W ciąży zajadam ogromne ilości słodyczy. Sama sie dziwię, ale tak jak pisałam - mam spore zapasy sprzed ciązy i to może dlatego teraz jest mniejsza różnica. A brzucho jest całkiem spory!
Nie wiem kiedy będę mieć następne usg, ale mam nadzieję, że wszystko jest w porządku!!
Saudades - myślę, że na bieżąco maluszka zjada to co jej dostarczam, bo raczej ze mnie nie wyjada, bo nie widzę żebym schudła w innych miejscach. Ale też raczej nie widzę, żebym utyła...
Wuzelku - zazdroszczę genów - ja jem dużo i niestety odbija się to na moich gabarytach... mój M też czasem z przerażeniem patrzy na ilości, jakie potrafię w siebie wrzucić i nie raz komentuje, że tylko o jedzeniu myślę... :-)
 
reklama
Ja dziś się ważyłam i cały czas 65 kg czyli na +4 a jak piszecie że nic mi nie jest to pewnie mi wyjdzie więcej w najbliższym czasie tylko że teraz maluchy tak dużo nie przybierają.Z córką przez całą ciążę przybyło mi 8 kg no to jeszcze 4 powinno być teraz.
 
Grzecznie się witam: dzień dobry:) pojawiałam się na naszym forum sporadycznie, brak czasu niestety, a tu taki fajowski temat się pojawił.
Usiądźcie sobie, hihi, bo moja waga może osłabić, ale mam już plan na po porodzie i liczę na Wasze, dziewczyny, wsparcie. Startowałam z wagi 90 kg na początku(ok15grudnia), teraz 32tydz. 1 dzień, 6.5 kg na plusie, zdarzają się kąski zakazane typu chipsy raz czy dwa, frytki czy kawałek ciasta, ale staram się zdrowo odżywiać
 
Ostatnia edycja:
Naprawdę zazdroszczę wzrostu 3,5-5 kg, ja przytyłam dotychczas 10kg.
NAjlepsze jest jednak to, że jem tyle, co przed ciążą, a chwilami nawet mniej... Przed ciążą potrafiłam usiąść i wciągnąć czekoladę, a teraz od słodkiego mnie raczej odrzuca... Nie wiem więc skąd tyle kg :-( Nie mam też raczej smaków i nietypowych apetytów... Za to mam spory brzuch :-) Pociesza mnie jednak fakt, że nie widzę, żebym oprócz brzucha gdzieś przytyła... Jak mam zły dzień zakładam spodnie sprzed ciąży i poprawiam sobie humor, bo wchodzę w nie bez problemu...aż do brzucha ;-)))
 
U nas też :-) Równe 11kg. Dziś była nowa położna, która zrobiła wielkie oczy jak usłyszała, że to 31 tydzień, powiedziała, że brzuch wielkości 40 tygodnia...:confused: Zaniepokojona zapytałam lekarza czy wszystko gra, ten, że w jak najlepszym porządku, a mały będzie wielki, 4kg na pewno...:szok:
Już się boję...
 
reklama
jak narazie sie nie waze zobaczymy za tydzien jak bede u ginekologa ale cos czuje ze przybralam a w szczegolnosci brzuszek zaczol dosc szybko rosnac
 
Do góry