reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Pajeczko a tak z ciekawości, jak się odżywiasz? Jesz coś specjalnego, jesteś fanką np. nabiału czy mięcha czy przeciętna dieta dorosłaego Polaka? :-))

jem normalnie :) taka chyba moja uroda , ale ogólnie jem duzo mięsa:)

No widzisz a moje na początku jak rozcieńczona woda, potem robi się bialutkie, ale do śmietany to mu daleko :)
A Ada przybierała/przybiera jak diabli, wręcz wprowadzenie wcześniej warzywek i deserków było koniecznością, bo w domu rósł mi zawodnik sumo, a jak był tylko cyc to za dnia jadła co 3-4h, a noce przesypiała praktycznie od początku, bo max ile Ona mi się w nocy budziła to było 2x, potem 1x, a potem jadła o 21 i 6 rano dopiero. 3x w nocy jedliśmy może z 10 razy w Jej życiu i to przy skokach głównie.

Adrianna nie wie jak smakuje mm, ba jadła raz 20 ml jak była u mojej mamy, a ja próbowałam się w korkach przebić przez miasto.

w sumie nie ma znaczenia każde dziecko potrzebuje czegos innego :) moj Sebek raz był na MM w szpitalu jak byl na calonocnej obserwacji to nie moglam go karmic bo chcieli zobaczyc czy nie ma paciorka a ja bylam na lekach :)
 
reklama
zgadzam się :) ja mam mega "tłuste" mleko, ale taka moja uroda:) jak odciągam to mleko wygląda jak śmietana :p także jakosc mleka:)
No u mnie tak samo.Na bieliznie zostawiam żólte tłuste plamy jak wycieknie.Nie jem nabiału,malo jajek.A reszte tak w normie,duzo ryżu,kaszy,warzyw i mięsa.

Jaś też nie zna smaku mm. .

Moja tez nie zna smaku MM.
 
Dziewczyny, tragedia, moj maly w ciagu tygodnia schudl 35g. :( Jutro robie mu wyniki i konsultuje to z lekarzem. To nie jest normalne!
 
Koralowa a czy zachowuje się normalnie? Tzn. czy nie płacze dużo, nie złości się? Ty korzystałaś z usług konsultantki laktacyjnej prawda? Czy ona stweirdziła że mały dobrze ssie? Mój Mikołaj jak się okazało, źle ssał. On dużo grymasił, ja cały czas myśłałam, że to nadal kolki, a te się skończyły już jakiś tydzień wcześniej, tylko że on nie dojadał i po swojemu "narzekał"...
 
Nie, jest normalnym, radosnym dzieckiem. Ssie lapczywie, to stwierdzila babka z poradni.
Mamy skierowanie do poradni zaburzen metabolizmu, ale... Jutro idziemy do szpitala.
 
reklama
Do góry