reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga malenstw

Zapomnialam wpisac - moje dziecie mierzy kolo 80 cm (ale mierzylam ja sama wiec pewna nie jestem) ale wazona u lekarza... 11,850... Wychodzi na to, ze najwiecej z sierpniowych dzieciaczkow...:baffled::eek:
 
reklama
Zapomnialam wpisac - moje dziecie mierzy kolo 80 cm (ale mierzylam ja sama wiec pewna nie jestem) ale wazona u lekarza... 11,850... Wychodzi na to, ze najwiecej z sierpniowych dzieciaczkow...:baffled::eek:
A Ewcia od Agi ile wazy? Bo ona zawsze najwieksza chyba byla, nie?

Sara pewnie juz wazy z 10,5kg - zobaczymy 30-go, bo mamy szczepienie.
 
Zapomnialam wpisac - moje dziecie mierzy kolo 80 cm (ale mierzylam ja sama wiec pewna nie jestem) ale wazona u lekarza... 11,850... Wychodzi na to, ze najwiecej z sierpniowych dzieciaczkow...:baffled::eek:

karoo- ładnie:tak::tak: moja julcia to normalnie chucherko:-p na placu zabaw wszystkie mamy dają jej 8 góra 9 miesięcy... czasami nawet dziwią się,że takie maleństwo tak ładnie już chodzi:happy2:
 
waga w domu 9.96kg
10-go ide do lekarza to tam sie zwazymy jeszcze raz i dlugosc tez, bo maly tak sie wirci ze nie moge go zmierzyc.
 
reklama
Do góry