reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

W środę byłam z moim Dominisiem na ważeniu. Mając 4,5 miesiąca waży 7kg. Pielęgniarka go nie mierzyła, ale miesiąc temu miał 64cm. 10 cm więcej od porodu.
 
reklama
Nadia z tego co pamietam to karmisz Wiktorka sztucznym mlekiem,tak???Czy juz mam skleroze...Chcialabm,zeby Oliwka tak przybrala w ciagu miesiaca,idziemy na wizyte w przszlym tygodniu ciekawe jak tam nasze pomiary beda wygladac..:)));-)
 
Niezle Nam te male "giganciki " rosna ;-)

Dawidek na dzien dzisiejszy wazy 7200 i ma 68cm :-)
 
łłłłaaaałłłłł ale te nasze maluszki rosną .....

Alunia drobniutka jest jak na malutką księżniczkę przystało :tak::tak:

Dziś ważyła 6380

a miesiąc temu 5620

Przybiera ładnie na piersi ale porównując do Waszych maluszków to chyba najmniejsza
 
Agnieszka - Ala wcale nie najmniejsza!!! moja Ninka na 4 miesiace wazyla 6080 :tak: jak wazylismy ja w sobote u lekarki to miala 6500, ale podejrzewam, ze przez ta chorobe niewiele jej przybedzie :no:
 
Nie chce sie licytowac (;-) ), ale Paula na koniec 4 miesiaca wazyla tylko 5300g. W zeszlym tyg. 5920g. Mam nadzieje, ze konczac piaty przekroczy 6kg...

Dlatego jestem ciekawa, jak udalo sie Nadii tak podgonic z waga Wiktorka:tak:
 
witam, ale te Wasze maluszki to drobinki w porównaniu do mojej Marysi :tak: bo moja Marysia 13 lutego, czyli kończąc równo 4 miesiąc ważyła 7250 :-) a 68 to już ma na pewno ;-)
 
kajenka - to chyba Paula wygrala konkurs na najszczuplejsza laske ;-) widocznie ma taki organizm i wiecej nie jest w stanie przytyc! moja Ninka miala faze na jedzenie w 2 m-cu i wtedy przybrala 1200g, ale to byl wyjatek
 
reklama
dziewczyny to mój kolosik Mati waży 7900 i ma 76cm:szok: (wymiary sprzed tygodnia)
 
Do góry