reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Faktycznie Krzysia to chyba nikt nie pobije ;-)

Dawidek wazony w dnia 09.07.2007 ... 9260g :happy: ... Ines czyli nadal jest jak byc powinno Dawid bedzie nosil Marike :-)
 
reklama
Ależ pięknie ważą Wasze pociechy, mój szczypiorek waży na 09-07: 7,5kg ale lekarz powiedziała, że ma dobrą wagę; wzrost 75 cm
 
A ja myślałam, że mój Kuba to rekordzista, bo ma blisko 10 kg, ale chylę czoła przed Krzysiem... super!!!:-):tak:
 
Ines nie martw sie tym :tak:...ja panikowałam jak w zimie Amelce "przytyło" sie 1,20 kg w 20 dni :szok:...a teraz nastał okres że przez miesiąc przybywa jej tylko 300 g...
 
No to chyba Ala wybiła sie z grona szczypiorków

8 miesięcy 7640
9 miesięcy 8530

w miesiąc nadgoniła 890 g - strasznie dużo w tym wieku nie sądzicie?
 
reklama
Duzo faktycznie,ja dzisiaj ide do lekarzza i zobaczymy ile Oliwka przybrala mam nadzieje,ze chociaz z 300 g,kurcze juznie wiem jak ja upasc,szczypiorek jest straszny...
 
Do góry