reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Pomiary z 18 czerwca sa nastepujące:

waga : 8700 g
długośc: 77 cm
obwód główki: 46 cm
obwód klatki piersiowej: 48 cm
 
reklama
Mój Adaś waży 8360g!!! przybrał 700g przez miesiąc bardzo mnie to cieszy bo lekarz prosiła żeby go utuczyć troszkę bo za mało ważył:) i udałó się. Obiadków w dalszym ciągu nie je ale wszystko inne co mu podam to wsuwa:)
Podaje mu żelazo bo ma lekka anemie i mam nadzieje że będzie dobrze
Długości nie znam ale body nosi na 86cm
pozdrawiam:)
 
Olek waży 8 900 ma prawie 9 m-cy. Przybrał przez miesiąc 600g!! Super bo po ostatnim moim ważeniu to nic nie przybierał. Pomogło sztuczne mleko z kaszką!
 
Wymiary Amelii z wczoraj:

waga - 8800 g
wzrost - 78 cm

W ciągu m-ca przybrała na wadze 300 g i urosła 2 cm...pomimo tego że miała ostrą biegunkę i była odwodniona...na szczęście :tak: pączuś z tego mojego dziecka...;-)
 
No to moje chłopaki to chyba Giganty:
wczoraj przed szczepieniem byli ważeni i Stasiu waży 9600 a Krzysiu.......... uwaga ..........11kg:tak:
 
O to Mariczka poleciala do przodu z waga ;-)
Na swój 10 miesiac wazy dzis 9030 :-)
 
reklama
Do góry