reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

No to w porządku :tak: bo myślałam, że to tylko u mnie jakieś dziwne zwyczaje że nie chcą zmierzyć mojego malucha :-D
 
reklama
Luxik ja widzę cały czas twój podpis:tak:

U nas tez mierzą no i oczywiscie nie prostuja nózek bo nie wolno:no: przy pomiarze nóżki są zgięte..jak próbowałam sama zmierzyc to mi wychodziło zawsze inaczej niz w przychodni i to spora różnica była:confused::dry:
 
Natalia dlatego nalezy wziac spora poprawke na wlasne pomiary:-D a najlepiej o dlugosci swiadcza ciuszki:tak:mi przy mierzeniu wychodzi juz ponad 70 cm (72:cool2:) i spiochy na 74 sa juz na styk, no bo rajstopki to moga sie rozciagac wiec nie biore pod uwage:-D
 
Karolina wiem że trzeba brac poprawke ale 7 cm to juz troche SPORA poprawka:dry:
A co do ciuszków to rozmiar rozmiarowi nie równy i powiem wam że mam jeszcze takie ogrodniczki 56 cm co są na styk:szok::-D
 
56 niezle:-Dmasz racje ze co firma to rozmiar:tak:ale my praktycznie tylko z 2 firm mamy od poczatku bo babcia ciuszki malemu kupuje wiec mam porownanie od 56 do teraz:-D
 
Ja dalam sobie spokoj z pomiarami:dry:
Natalia masz racje rozmiar rozmiarowi nierowny:tak:mam za male spioszki 68 a nadal chodzi w pajacyku na 56:dry:ale 74 sa jeszcze za duze,na razie powoli wchodzimy w 68:tak:chociaz i tu róznie bywa:baffled:czesc za mala,czesc za duza:nerd:
 
Kira my też zaczynamy rozmiar 68 i niektóre są na styk a niektóre jeszcze lekko za duże! ale rozmiar 74 to jeszcze nie dla nas :tak:
 
u nas byl taki skok ze 68 to praktycznie byl nie uzywany:szok:zaczelam zakladac i po kilku dniach wszystko bylo ciasne:tak:teraz juz powoli body 74 odkladamy:sorry2:bo nie moge w kroku zapiac:-D
 
Karolki jestem w szoku! a mi pediatra mówiła ze mój Maciuś wygląda jak półroczne dziecko! to ciekawe co powiedziałaby o twoim skoro zakładasz już rozmiar 74 :szok::-D
 
reklama
Raabit, ale moj Szymcio juz tez chodzi w ubrankach 74cm, oczywiscie nei wsyztskie takie ma, bo 68 tez :-) Tyle ze o nim pani powiedziala ze wyglada jak 9-miesiczny bobas :-D A mi sie wcale nei wydaje taki duzy ;-)
 
Do góry