reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

Natali oj rosna rosna dzieciatka :tak:najlepiej to po ciuszkach widac, Karol juz mi z body 74 wyrasta powoli:szok: i rajtuzki 74 tez takie w sam raz:tak:
A Piotrus z Adasie faktycznie ida leb w leb:-D tu sie z Karolkiem Piotrus nie upodabnia:-Dnareszcie jakas rozbieznosc:tak:
 
reklama
Hehe no w końcu jakas różnica:tak:
Te wymiary to w sumie miesiąc temu były robione wiec napewno urósł a jeżeli chodzi o ciuszki to u nas 68 jest w sam raz:tak:
 
A wszyscy mi mowia ze moj Szymek taki duzyyyyyy, a widze ze sa i wieksze chlopaki :-)

Szymon
jak sie urodzil: 4030kg i 56cm
teraz 16tyg: 7,7kg i ok 68cm-70cm
 
Oliver przy porodzie 3540, 52 cm
4 miesiące 6680, 66 cm
Widze, ze przy waszych maluszkach to chudzinka.
 
a nasz Maciuś przy porodzie waga: 4060g i 57cm długi a teraz
waga: ok 7800g i ma ok 64cm albo i więcej bo ubranka już na 74cm niektóre kupuję :)
 
Aniulka - czyli Maciuś też pyzucha jest jak mój Filip - bo wagę w 3 miesiącu miał nieco większą, ale był też nieco dłuższy :tak:. U mnie przynajmniej babcie na to nie narzekają - zawsze wszystkim dumnie powtarzają jaki to on jest już duży (tylko mama sie martwi) :-D:szok:
 
mrozik nasz Maciek to faktycznie niezła kluska hihi nawet sie smiejemy bo zasypujemy go mąka ziemniaczaną i wtedy mówimy że robimy z niego kluche śląską :)
ale to dobrze mrozik bo później jak zacznie sie raczkowanie i chodzenie to będą mieli skąd brac energię
 
reklama
kluseczki nie kluseczki , jak tak patrze na te dzieciaczki to wsyztskie sa takie slodziutkie , ze nic tylko schrupac :-)
 
Do góry