reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

a ja wiem kto wyjdzie ze szpitala z płaskim brzuszkiem : Carmella :-):-p (jak bedziesz to czytac to bez obrazy słonko :*:*:*)
moja znajoma przytyła 30 kg w ciazy :eek: bo autentycznie jadła za dwoch ...teraz wazy moze z 52 kg mowi ze szybko wrocila do formy bo miala duzo latania przy synku , nieprzespane noce z powodu kolek itp ciagle na nogach .... ja mysle ze nie ma sie czym martwic pieszczoszka bo bedziesz tak wpatrzona i zaabsorbowana Laura ze nie bedziesz na poczatku zwracala uwagi na swoj brzuszek :tak: i nawet nie zauwazysz kiedy wroci do swojej formy ;-) takze nie marwt sie na zapas ;-)
 
reklama
a mi brzuszek w ogóle nie zniknął, owszem stał się prawie płaski, ale jakiś taki flakowaty, nie było na nim tłuszczu tylko naciągnięta skóra. smarowałam go wieloma kremami, nie ćwiczyłam i nie chodziłam w pasie poporodowym, bo nawalał mnie od niego krzyż - i może tu był błąd, teraz planuję wcisnąć się w niego zaraz po porodzie w domu (w szpitalu nie pozwolą) i zobaczę jak będzie tym razem - a to wszystko jak ominie mnie cc, bo czuję, że Hanka nadal jest w poprzek brzucha:/
 
jak sie urodzi juz dzidzie to po porodzie długo jeszcze jest ten brzuch taki duzy i wystajacy? Pytam bo widziałam taka dziewczyne u mnie na osiedlu co urodzila jakis tydzień temu i ma brzuch jak by nie urodzila jeszcze:szok:
Mi migiem znikł, ze szpitala wychodząc miałam już tylko taki lekko opuchnięty jak miewam przed @
Przerażała mnie pomarszczona skóra, ale w ciągu 4-6tygodni wróciła do formy:tak:
Oczywiście smarowałam oliwką i robiłam masaże, szczypiąc skórę i biorąc naprzemiennie ciepły i zimny prysznic.
 
ja mam w brzuszku 119cm i 12kg +.We wtorek ide do ginka zobaczymy ile bedzie teraz na wadze:baffled:
Co do brzucha po porodzie,pamietam ze jak Sebe urodzilam to w koncu zobaczylam wlosy na dole:-DBrzuch mi szybko zmalal:tak:Po Misi szczeze to nie pamietam:zawstydzona/y:Mnie bardziej draznila rana po cc:no:
 
Pieszczoszko na pewno bedziesz zwracala uwage na brzuch milo Laury;-)
Ja wyszlam ze szpitala na drugi dzien po porodzie i jeszcze mialam balonik, chociaz wydawalo mi sie z ejest plaski nie wiadomo jak hahaa! dopiero na zdjeciu zobaczylam cala prawde. No ale tydzien czasu i zniknal, to wszystko zalezy od miesni brzucha, czy sa wycwiczone itd. Jak ktos ma kiepskie to brzuch dluzej bedzie dochodzil do siebie niestety..
Carmella na bank wyjdzie ze szpitala i nie bedzie wygladala jak po porodzie;-)
 
po wizycie u gina i pomiarach jego wagi wyszlo mi 58kg
i pomyslec że po liceum przytyłam do takiej wagi z 46kg i to w ciagu 3 miesięcy :szok::eek:. Ale musiałam wygladac jak mutant... Az fotek jakiś poszukam z ciekawości:-p
 
Ja w szpitalu w koncu przytylam "na wadze"-ale chyba mialam prawo,woda sie w organizmie zatrzymywala a ja dostalam prawie 20lt w kroplowkach.W lazience mielismy takie duze lustro,wiec sie w nim dokladnie obejrzalam i wiem,gdzie na 100% jest tluszcz.Tak jak pisalam,na udach - wygladaja strasznie,tak jakby mi sie tam caly tluszcz zmagazynowal,za to na twarzy wygladam tragicznie :-( Kosci policzkowe zaczely mi znowu wychodzic,policzki wklesly,a za to korpus,w tym ramiona i plecy mam po prostu "idealne".Wygladam nieproporcjonalnie.
Wczesniej po ciazy z V schudlam wszedzie,ale teraz nie wiem co zrobie.Walka z udami bedzie dluga i ciezka,zobaczymy kto zwyciezy ;-)
 
News,news,news ponoc w ostatnim miesiacu ciazy nie powinno sie juz przytyc,a za to mozna nawet schudnac.Potwierdzacie?
 
reklama
Do góry