reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

waga "ciążowa" naszych maluchów

dziuba, czytajac tywoj post tez doszlam do wniosku ze lekarz zmienil na karci stopien dojrzalosci na III. wczesniej nie zwrocilam na to uwagi dopiero po Twoim poscie. ciekawe ile teraz wazy moj Skarbek? az boje sie wejsc na wage hehe

pozdrawiam
 
reklama
Podobno drugie dziecko jest wieksze zazwyczaj.
Pandora nie masz sie czym przejmowac to wcale nie oznacza ze urodzisz wg USG rozmawiałam na ten temat z lekarzem po prostu nasze dzieci moga byc wieksze od przecietnych a urodzic mozemy wg Om
 
Nie rozumiem za bardzo co ma waga dziecka do daty porodu. Przecież normalne jest ze jedno dziecko rodzi się z wagą 3kg a drugie 4 kg, i nie znaczy ze to drugie jest przenoszone :confused:
 
Pocieszam się, że czasami dzieci rosną nierówno, nagle przybierają na wadze, a potem trochę stopują. O przenoszeniu mówi się chyba dopiero wtedy, gdy minie termin z OM. Ok, bądźmy dobrej mysli;-):tak:
 
ja też się trochę łudzę że moja dzidzia już przestaje rosnąć i na pewno nie będzie tak źle, może waga Małej nie dojdzie do 4kg, a jak przekroczy, to przecież i tak nasze dzidzie muszą się urodzić :) i dobrze by było żebyśmy dotrwały do wyznaczonego terminu!!
 
reklama
Do góry