reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Tak powiedziałabym, bo nie rozumiem uzależnienia akceptacji swojego dziecka, od tego czy inni ludzie go akceptują :) ona nie szuka wsparcia, każda rada jest tutaj atakowana, nawet dotycząca szerszej diagnostyki czy terminacji.
Na tym kończę udział w tym wątku.
Dokładnie mam takie samo odczucie. Każda rada jest krytykowana, jakakolwiek by ona nie była.
 
Dziwne, że wcześniej nie wykryli avsd...
U mnie wykryli to na badaniach prenatalnych w 13 t.c., ponadto zrobilam od razu nifty, które wykazało wysokie ryzyko zd...
 
Nie napisałam ze dla mnie jest tylko ze w okol są takie opinie.

I co z tego?
Kazdy będzie miał jakaś opinie na jakiś temat. Będziesz się sugerować tym, co ci mówią, być może, idioci? Weź wyhoduj kregoslup.
Diagnostyke będziesz robić albo nie. Twoja wola.
Nastepnym razem zainwestuj w antykoncepcję.
 
Jestem z Tobą, trzymaj się dziewczyno! Mam nadzieję, że to jest tylko i aż wada serduszka. Trzymam kciuki za kruszynkę ❤️
To, co teraz przechodzisz i czujesz jest normalne, przechodzisz żałobę po zdrowym dziecku i z tym trzeba się oswoić i przperacowac.
Buziaki ❤️
 
I co z tego?
Kazdy będzie miał jakaś opinie na jakiś temat. Będziesz się sugerować tym, co ci mówią, być może, idioci? Weź wyhoduj kregoslup.
Diagnostyke będziesz robić albo nie. Twoja wola.
Nastepnym razem zainwestuj w antykoncepcję.
Ten bezduszny komentarz ma pomóc? Czyli jak kobieta urodzi chore dziecko i będzie mieć problem z akceptacją tego faktu to powinna usłyszeć coś takiego: zainwestuj w antykoncepcję?!
Skąd w Was tyle nienawiści...
 
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Podjedliśmy decyzje, że skoro już jest to skierowanie to jeśli nie przyjdę to szkoda tego miejsca. Wiec pójdę. Co do amniopunkcji- na razie jesteśmy na nie, zobaczymy co lekarz powie po echu serca i polowkowym. Badanie mam w tym tygodniu. Trzymajcie kciuki i módlcie się zeby było możliwie jak najlepiej.
 
reklama
Ten bezduszny komentarz ma pomóc? Czyli jak kobieta urodzi chore dziecko i będzie mieć problem z akceptacją tego faktu to powinna usłyszeć coś takiego: zainwestuj w antykoncepcję?!
Skąd w Was tyle nienawiści...

Nie oczekiwałam, ze zrozumiesz wiec specjalnie dla ciebie wyjaśnię.
Chodzi o to, żeby nie sugerować się tym, co mysli babcia, sasiadka, ciocia czy wioskowy proboszcz. Nikt za nikogo życia nie przeżyje wiec nikt nie powinien zwracać uwagi na to, co myślą i akceptują inni. Każdy dojrzały emocjonalnie człowiek powinien postępować według własnych przekonań i odczuć a nie sugerować się opiniami innych.
Jesli cała wioska nie akceptuje dziecka tylko dlatego, ze ma ono ZD, wadę serca lub urodziło się z niezamężnych rodziców to cała wioska może iść się pieprzyć jeśli mama chce dziecko zatrzymać i wychować. To od akceptacji mamy ma zależeć los dziecka a nie od akceptacji świata.
Skad w tobie tyle nienawiści, żeby tak interpretowac wypowiedzi innych?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry