reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

słyszałam takie cuda, dla mnie to bullshit. Ale wiadomo - tonący brzytwy się chwyta....
Ja już jestem bliska starania się z kubeczkiem menstruacyjnym, mimo, ze śmać mi sie chce z tego
ja gdzieś przeczytałam kiedyś, że orgazm wprawia macice w drgania i skurcze i może to utrudniać implantacje 🙈
 
reklama
Na pewno nie ma takiej reguły, chyba że nie wiem - jesteś po operacji tego lewego jajnika i wiesz że coś z nim jest nie tak ;-). Ale wtedy też nie ma takiej reguły.
Nie. Wszystko z jajnikami ok ale kiedyś na forum się spotkałam z takim określeniem że owulacja z lewego jajnika to słaba szansa na ciążę i że prawy jajnik wtedy odpoczywa.... Ale tak jak mówię to tylko na forum wyczytałam... Ja nie mam pojęcia dlatego pytam. Bo lekarz też nie mówił nic że lewy to słabszy
 
reklama
Do góry