reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

U mnie równo 7 dni do 🩸. Wszystkie bóle mi przeszły, cyce nie bolą, więc myślę że nawet wcześniej zawita do mnie 🙊 ale to niby lepiej 🙂 szybciej zacznę nowy cykl 😆
Żmija ze mnie na maksa... wczoraj skończył się dzień kłótnia z mężem i spaniem w osobnych łóżkach.
U mnie za to @ w tym miesiącu jest zupelnie inny niz zawsze, tylko ilosc sie zgadza, za to piersi bolą kosmicznie i ból pleców w dole wczoraj mi towarzyszył na rozpoczęcie zamiast bólu brzucha, ale u mnie bóle występują co drugi okres, więc to, by się zgadzało... cieszę się, ze ten cykl juz się zaczął.
 
reklama
Nie wiem czemu ale ja też bardzo liczę na ten wrzesień...💚

Nie wiem właśnie, ale mi strasznie zależało na sierpniu chociaż wiedziałam że będzie cud jak znajdę 😆😆 ale na wrzesień strasznie liczę i to nie chodzi o to że chce majowego dzieciaczka bo wiadomo że może być wcześniej ale jakoś tak liczę na ten wrzesień
 
reklama
Do góry